Kurbads 15. laivu brauciens – Pededzes upe

Gatavojoties laivu braucienam, ar tiem, kurus nu jau varam saukt par laivu brauciena veterāniem, kavējāmies atmiņās par iepriekšējiem laivu braucieniem. Daži joprojām atceras pirmo braucienu pa Salacas upi – vairāk kā pirms piecpadsmit gadiem. No pirmā brauciena esam daudz mācījušies un laivu braucienu uztveram kā neatņemamu sastāvdaļu no mūsu gada plāna. Kā jau loģistikas kompānija – esam pielietojuši zināšanas un izstrādājuši arī savu loģistiku laivošanā, vienojoties ar laikapstākļu Dieviem un dunduriem, kā arī zinām vislabākos laivošanas maršrutus. Papildus tam, mums klāt ir pievienojušies ne tikai jauni darbinieki, bet arī jauni “Kurbads” grupas uzņēmumi, kas šo – 15. laivu braucienu – padarīja par vienu no vasaras skaistākajiem un gaidītākajiem notikumiem.

 Šogad devāmies 2 dienu laivu braucienā pa skaisto, ozolu ieskauto Pededzes upi. Deviņpadsmit kilometru garais maršruts, kā jau allaž, tika sadalīts divu dienu piedzīvojumā – kārtīgi airējot, viegli plūstot, cienājot kolēģus ar līdzpaņemtajiem gardumiem! Komandas garu stiprināja upē nokritušie koki, kas brīžiem lika apvienoties un tikt galā ar šķēršļiem, ceļot ārā laivas un ar kolēģu palīdzību nesot tās pa krasta malu. Ne tikai komandas garu, bet arī iepazīšanos ar kolēģiem no citiem grupas uzņēmumiem veicināja arī sporta spēles, kur laivu brauciena dalībnieki tika sadalīti 8 komandās, katrai piešķirot unikālos mākslinieka Alfreda Paulauska veidotos sporta spēļu kreklus, kas paliek kā lieliska piemiņa par piedzīvoto. Sporta spēles sastāvēja no piecām dažādām stacijām, katra no tām ar cita veida uzdevumu – disku golfs, SUP stafete, precizitātes pārbaude metienos ar basketbola bumbu, spēle ar baloniem, kā arī kolēģu zināšanu pārbaude ar uzņēmumu saistītiem, atraktīviem jautājumiem. Noslēgumā tika apbalvotas trīs ātrākās, azartiskākās un ar prātu asākās komandas, balvā iegūstot pārsteigumus no “Kurbads” merch. Trešās vietas ieguvēji – “Dzeltenā komanda”, otrā – “Baltie lāči”, bet godalgotā pirmā vieta tika nopelnīta komandai – “Melnā mafija”, kas bija raibākā komanda ar pārstāvniecību no visām Kurbads uzņēmuma grupas organizācijām – “Lantes Muiža”, “Hokeja skola Kurbads”, “Kurbads” un “Kurbads kravas servisa”. Iespējams, ka tā ir laimīga sagadīšanās, bet mūsuprāt – visa pamatā ir komandas darbs!

Dienas noslēgumā sagurušos laivotājus sagaidīja tradicionālā zupa, kuru kopīgiem spēkiem sagatavojušas dāmas un “Lantes Muižas” galvenais pavārs, cilvēks orķestris – Jānis! Vakara noslēgumā kopīga saliedēšanās pie ugunskura, kur Nauris no “Lantes Muižas” komandas, apliecināja savu mūzikas virtuoza talantu – uz ģitāras tika spēlētas dziesmas, kurām visi dziedāja līdzi un pat tie, kas bija sagatavojušies laicīgi doties pie miera, palika, lai kopā baudītu atmosfēru. Otrajā dienā ar jauniem spēkiem veiksmīgi izbraucām noslēdzošos septiņus kilometrus un sasniedzām mūsu galamērķi!

 Neizpalika arī vairāki jautri atgadījumi. Viena no laivu brauciena veterānēm, loģistikas speciāliste Kristīne Rīmene, kas brauca jau savā 14. laivu braucienā, izkāpjot no autobusa ilgi meklēja savu somu, taču, nonākot telšu apmetnē, ar smaidu konstatēja, ka visas somas ir palikušas automašīnā “Kurbads” Rīgas bāzē. Tā nu Kristīne laivu braucienu pavadīja baltā lina kleitā! Arī autovadītājs – ekspeditors Māris Labarevics parūpējas par izklaides programmu kolēģiem, kad viņa teltī uzsprāga matracis, kas radīja pamatīgu izbīli, bet pēc tam arī kārtīgu iemeslu izsmieties.

Šogad vasara zied īpaši saldi un esam pateicīgi visiem, kuriem bija iespēja piedalīties 15. Kurbads laivu braucienā, lai stiprinātu komandas garu, kopā veidotu jaunas atmiņas un baudītu vasaru tās pilnbriedā! Uz tikšanos nākamgad! ☀️😎 

#kurbads #kurbadslaivo #ģimenes #ĢimeneiDraudzīgi #SIFAtbalstaĢimenes