“Kurbads” apgūst jaunu tirgu Turcijā

Automašīnu transporta un loģistikas kompānijas “Kurbads” projektu vadītāji Mārtiņš Eglītis un Toms Hartmanis bija devušies divu dienu vizītē uz Stambulu, lai pārrunātu jaunas sadarbības iespējas ar Turcijas muitas uzņēmumu “Aker Customs Brokerage”.

 “Kurbads” brauciena uzdevums bija nostiprināt un paplašināt sadarbību ar “Aker Customs Brokerage”, ar kuru šogad tika iesākts pilota projekts, kurā “Kurbads” sniedza transporta pakalpojumus Porsche rūpnīcas programmas “Porsche Road Tour” vajadzībām. Latvijas loģistikas uzņēmums šobrīd ir saņēmis četrus jaunus pasūtījumus par kravu transportēšanu no Polijas uz sacīkšu trasi “Istanbul Park” Turcijā. Tikšanās noritēja ar turku kompānijas vadītāju Serdaru Akaru.

Par sarunās apspriesto stāsta “Kurbads” valdes loceklis Mārtiņš Eglītis: ““Aker Customs Brokerage” ir ļoti apmierināti ar līdzšinējo sadarbību, tāpēc varam paplašināt mērogus. Apspriedām nākamā gada un ilgtermiņa plānus un esam jau saņēmuši jaunus piedāvājumus dažādu kravu transportēšanai.”

“Izvērtējām iespējas automašīnu transportam no Turcijas brīžos, kad esam piegādājuši kravu šajā valstī. Mums ir interesanti arī viņu muitas brokera pakalpojumi, kas atvieglotu formalitātes uz robežas,” piebilst Mārtiņš Eglītis.

“Aker Customs Brokerage” uzņēmums sniedz muitas brokeru, noliktavas, transportēšanas un konsultāciju pakalpojumus. Kompānija ir ilggadējais servisa nodrošinātājs pasaules līmeņa motorsportam – tā bija oficiālais muitas brokeru pakalpojumu sniedzējs “Formula-1” čempionāta Turcijas “Grand Prix”. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai, “Aker Customs Brokerage” kļuva par pakalpojumu sniedzēju arī Pasaules un Eiropas rallija čempionātiem.

Šogad kompānija palīdzēs arī Pasaules rallijkrosa čempionāta posma sekmīgai norisei 4. oktobrī “Istanbul Park” trasē, kur uz starta stāsies arī latvietis Reinis Nitišs.

Vizīte “Jaunu transporta loģistikas maršrutu attīstīšana maršrutā Latvija-Turcija” noritēja ar Eiropas Savienības fonda “Ārējo tirgu apgūšana” palīdzību, kura mērķis ir atbalstīt ar ieiešanu ārvalstu tirgos saistītās aktivitātes, sekmējot komersantu iekļaušanos starptautiskajās piegāžu ķēdēs.