Kurbads apmeklē Hokenheimas trasi Vācijān

Ar sadarbības partneru “Virši-A” gādību automašīnu transporta kompānijas “Kurbads” pārstāvim tika sniegta ekskluzīva iespēja doties uz Hokenheimas trasi, lai vērotu Vācijas autošosejas čempionāta noslēguma sacīksti.

“Kurbads” degvielu savam autovedēju parkam iepērk no Latvijā lielākā pašmāju degvielas tirgotāja “Virši-A”. Unikālo iespēju vērot DTM (Deutsche Tourenwagen Masters) sacensības izmantoja uzņēmuma saimniecības daļas vadītājs Edgars Krievāns. 

“Milzīgs troksnis! Labi, ka mums bija izdalītas skaņu slāpējošās austiņas”, par pirmajiem iespaidiem saka Edgars Krievāns. “Pasākuma kuratori bija sagatavojuši plašu atpūtas programmu nedēļai – piedalījāmies retro auto braucienā, apmeklējām vecpilsētu un, protams, sacīkstes slavenajā Hokenheimā!”

Edgars bija liecinieks vēsturiskajam notikumam – ar uzvaru sacīkstēs savu otro čempiona titulu nodrošināja BMW komandas braucējs Marko Vitmans. Edgaram bija arī ekskluzīva iespēja iepazīties ar sacīkšu servisa zonu un apskatīt iespaidīgās automašīnas tuvumā. 

DTM sacīkšu seriāls ir viens no pasaulē prestižākajiem un populārākajiem autošosejas sacensību seriāliem, kurā savstarpēji sacenšas lielākie Vācijas autoražotāji – BMW, Audi un Mercedes-Benz.

Paldies “Virši-A”!