KURBADS apvieno spēkus ar Your Move!

Kurbads vienmēr ir pastāvējis par latviešu atgriešanos un strādāšanu Latvijā, tādēļ, apvienojot spēkus ar puišiem no yourmove.lv, piedāvājam reālu iespēju strādāt Latvijā!

Raksta autors: Jānis Kreilis 
Pusotra štuka uz rokas mēnesī. Nekādu aplokšņu, un algu vienmēr izmaksā laikā. Veselības apdrošināšana. Vairāki kopīgie uzņēmuma pasākumi ar visām ģimenēm, ieskaitot ikgada balli.

Un jo ilgāk un atbildīgāk strādā, jo labāk – līdz pat €2500 uz rokas un četrām papildus apmaksāta atvaļinājuma nedēļām.

Vēl kas – augstākā izglītība nav nepieciešama. Angļu vai vācu valoda ir vēlama, bet ne obligāta prasība.

Minēsi profesiju?

Uzdevums nav no vienkāršajiem. Katram kārtīgam komentētājam taču ir skaidrs, ka Latvijā nevienam bez maģistra grāda smalkās ārzemju skolās tādu algu nemaksā, un tie, kas saņem šādu algu, pieder pie tās pusprocentīgās valdības-baņķieru-parazītu elites, kas kopā ar eirosovjetiem iznīcinājuši Latviju līdz pašiem pamatiem.

Bet nopietni runājot – arī mēs sākumā neuzminētu, jo šādu ciparu tik tiešām lielākoties piedāvā amatos, kur ir vajadzīga augstākā izglītība un pāris gadu pieredze. Tāpēc arī sākotnēji Your Move esam piesaistījuši daudz uzņēmumu finanšu, konsultāciju, mārketinga un citās nozarēs.

Teiksi – IT?

Minējums vietā, jo programmētāji, kuru ļoti trūkst, tiešām var saņemt tik daudz arī bez augstākās. Bet šoreiz būs garām, jo runa nav par viņiem.

Padodies?

Izrādās, šādus nosacījumus saviem šoferiem piedāvā Kurbads – Latvijā lielākais uzņēmums, kas pārvadā jaunas automašīnas.

Vajadzīga vien CE kategorija un 95. kods, un griba atbildīgi un cītīgi strādāt. Visu, kas tālāk saistīts tieši ar automašīnu vešanu, Kurbada komanda apmāca paši.

Atzīšos, kad pirmoreiz man zvanīja Ieva no Kurbada personāldaļas, biju skeptisks. Autopārvadājumu nozarei Latvijā nav pati labākā slava – tipiskie mīti ir par to, ka maksā maz, nelaikā, aploksnē vai uzmet un nesamaksā nemaz. Vadības attieksme augstprātīgi nelaipna, un apstākļi – švaki. Vienā vārdā – viss tieši pretēji tiem uzņēmumiem, kurus aicinām pievienoties Your Move.

Bet Kurbads mūs pārsteidza. Lai iepazītos kārtīgāk, paciemojāmies pie viņiem birojā – patīkamā, gaišā, modernā ēkā nedaudz aiz Ķengaraga, braucot uz Ogres pusi. Aprunājāmies gan ar Andi, Kurbada izveidotāju un vadītāju, gan Gintu, vienu no šoferiem, gan arī Kristīni, loģistikas vadītāju. Apskatījāmies arī fūri ar Oskara Kalpaka attēlu uz sāna un neskaitāmos jaunos auto turpat placī, kas gaida vešanu uz saloniem. Kopiespaids – kārtīgs, stabils uzņēmums ar mūsdienīgu komandu.

Un vislabākais – Kurbada piedāvājums, mūsuprāt, ir viena no reālajām atbildēm uz jautājumu, ko esam saņēmuši no lapas apmeklētājiem, medijiem un soctīklu haizivīm: Džeki, viss jau ir forši, bet ko darīt bez diploma?

CE kategorija un 95. kods izmaksā ap €700-1000, skatoties no tā, cik veikli iet ar mācīšanos un kāda kategorija jau ir tiesībās. Pēc tam seko apmācība pie Kurbada speciālistiem, jo vadāt jaunas mašīnas nav nieka darbs. Sākumā ar Kurbadu var sarunāt aizbraukt līdzi izmēģinājumā, lai pārliecinātos, vai darbs vispār patīk, jo braukt ar fūri nebūs katra cilvēka gaumei. Principā – pavisam reāla iespēja atgriezties Latvijā un darboties stabilā uzņēmumā, nodrošinot labu dzīvi sev un ģimenei.

Turklāt Kurbada šoferi nepazūd uz trim mēnešiem no vietas, jo mašīnas kursē starp Vāciju un pa Baltiju – kā mums stāstīja Gints, loģistikas vadītāji rūpējas, lai tie, kas ilgāk pabijuši prom, kādu laiku pavadītu Baltijā ar iespējami daudz brīvdienām Latvijā. Pašam, protams, arī ir jāplāno līdzi, lai obligātais dīkstāves laiks sanāktu mājās, nevis romantiskā stāvlaukumā Polijas vidienē. Un piedevām var pastūrēt daudz jaunu autiņu, vēl pirms tie nonākuši tirgū.

Ietago komentāros draugu vai radu, kam šis noderētu.