Kurbads atbalsta Lietuvas autosportista Vaidotas Žala dalību Dakaras rallijā

Rallijs un Kurbads iet roku rokā. Jaudīgākais un grūtākais autosporta izaicinājums pasaulē ir Dakaras rallijs. Pēc četrām desmitgadēm Āfrikas un Dienvidamerikas tuksnešos, par Dakaras rallija mājvietu kļuvusi Saūda Arābija. Aizvadot veiksmīgu debiju 2020. gadā, arī šogad akmeņi, upju gultnes, daudz kāpas un sausums gaida Dakaras rallija dalībniekus.

Mūsu kaimiņš no Lietuvas – Vaidotas Žala ir izvēlējies automašīnu transporta un loģistikas kompāniju Kurbads kā savas automašīnas AGRORODEO(Mazuļa) pārvadātāju. “Mazuļa” transportēšanu jau otro gadu pēc kārtas uzticam “Kurbads”, lielākajam automašīnu pārvadātājam Latvijā. Priecājamies, ka atradām kopīgu valodu un izveidojām sadarbību. Nav noslēpums, ka mans stūrmanis klasiskajā Rallijā, Andris Mālnieks ir latvietis, tāpēc arī Latvijā atradām interesantus un noderīgus kontaktus/sakarus.”

Šis Vaidotas Žala būs jau sestais Dakaras rallijs. Aizvadītajā gadā Vaidotas un viņa stūrmanis Sauļus Jurgelēns guva uzvaru Dakaras rallijreida pirmajā posmā vieglo automašīnu klasē. Mūs sagaida iespaidīgi rezultāti un aizvien augstas virsotnes, kā nekā Vaidotas ir tikai 33 gadi.

Priecājamies sadarboties un palīdzēt, lai izdodas!