Kurbads atbalsta Māra Purvēna dalību minirallijā

Atbalstīt un motivēt darbiniekus sasniegt mērķus darbā ir Kurbada izaugsmes pamatā. Savukārt, iedrošināt un palīdzēt sasniegt darbinieku sapņus ārpus darba laika ir jau nākamais līmenis.
Gadu no gada cenšamies sekot līdzi kultūras, sporta un sabiedrisko organizāciju aktuālākajiem notikumiem, lai izvērtētu mums vissaistošāko, līdzīgi domājošāko cīnītāju, kuru atbalstīt un vērot tā izaugsmi.

Jūlija sākumā norisinājās šīs sezonas pirmais posms minirallija kausa izcīņai “Rauna 2020”. Starp vairāk nekā 130 ekipāžām uz starta izgāja arī Kurbads darbinieki Māris Purvēns un Kaspars Purvēns.

“Pašā pirmajā dopā aizķērām roteri un dabūjām sodu. Bija vajadzība kārtīgi iedzīt savu pozīciju, ko arī veiksmīgi izdarījām. Sapratām, ka varam cīnīties par vietu uz goda pjedestāla. Tomēr, noslēdzošajā ātrumposmā, nedaudz pārcentāmies ar ātrumu un vienā no līkumiem auto atsitās pret krūmiem, kā rezultātā, tas tika sagriezts unn ielidoja grāvī,” stāsta Kurbads jauno autovadītāju apmācības procesa vadītājs Māris Purvēns.

“No šī posma es ar savu stūrmani izstājos, Kaspars palika astotajā vietā savā klasē. Bet, nekas vēl nav beidzies. Jau 1. augustā startēsim nākamajā minirallijā Gulbenē.”

Vīri, malači!
Tā tik turpināt!