“KURBADS” atbalstītās “Jauno Jātnieku skolas” sezonas sacensības noslēgušās

14.09.2013

2013. gada 14. septembrī Jauno Jātnieku skolā (JJS) norisinājās šīs sezonas pēdējās sacensības – JJS turnīra fināls – “Zelta Rudens 2013”. Jātnieki cīnījās ne tikai par skaistām un noderīgām balvām, par kurām parūpējās automašīnu transporta un loģistikas kompānija “KURBADS” un citi sacensību atbalstītāji, bet arī par iespaidīgām naudas balvām. Par visjaukāko balvu  – ceļojumu uz Lapzemi, apciemot Ziemassvētku vecīti – cīnījās vismazākie jātnieki poniju konkurencē un uzvaru guva Viktorija Cīmure ar zirgu Next Star, pārstāvot JSK Princis.

Amatieru, jaunzirgu, 16 un 21 g.v. jātnieku konkurencēs, kā arī konkurencē par JJS labākā jātnieka titulu uzvarētāji balvā saņēma kruīzu ar Tallink un National Geographic Latvija žurnālu abonementu.

Kā atzīmēja galvenā JJS turnīra maršruta uzvarētājs Ģirts Bricis: “Šādu dāvanu klāstu saņemu pirmo reizi. Tagad varēšu gan doties ceļojumā ar Tallink, gan vakariņot “Kaļķu vārtos”, malkojot Rīgas šampanieti, barot savus zirdziņus ar Baileys barību un vēl, un vēl..”