Kurbads atzīmē 20 darba gadus.

Latvijā tikai retais uzņēmums var lepoties ar 20 gadus garu, panākumiem bagātu vēsturi, viens no šādiem piemēriem ir transporta un loģistikas kompānija “Kurbads”, kas 22. augustā atzīmēja nozīmīgo jubileju un turpina tiekties pretī jauniem mērķiem. 

„20 gadi. Kurš var pateikt, tas ir daudz vai maz? Laikam attiecībā pret ko tiek vērtēts. Atjaunotajai Latvijas brīvvalstij ir tikai par četriem gadiem vairāk. Šajā mērogā vērtējot domāju, ka tas ir daudz. Neatkarīgai valstij viens no pamatnoteikumiem ir veidot nacionālo identitāti. Mums viens no mērķiem ir veidot izcila pakalpojuma kvalitātes identitāti. Esmu pārliecināts, ka, pateicoties mūsu darbinieku komandai un klientiem, mums tas lieliski izdodas! Paldies Jums visiem par uzticību!” vakara svinīgo daļu atklāja valdes priekšsēdētājs Andis Pikāns. 

1995. gada 31. augustā tiek dibināta kompānija “Kurbads”, jau attīstības ceļa sākumposmā iemantojot klientu uzticību ar darbu augsto kvalitāti. Trīs gadus vēlāk uzņēmums izvirza prioritāti – transporta un loģistikas pakalpojumi. Uzņēmums soli pa solim sasniedz izvirzītos mērķus, pārdzīvojot arī dižkrīzes smago posmu. 2012. gadā kompānija ievācas jaunās, mūsdienīgās telpās ar pārdomātu infrastruktūru.

Tieši šajās telpās tika atzīmēti arī kompānijas 20 darba gadi.

Lai vakars iesāktos ar humora pieskaņu, balles vadītāja Jana Duļevska uz skatuvi Suitu sievas, kuras ķērās klāt “Kurbads” sadarbības partneru apdziedāšanai, kā arī apsveica kompāniju:

„Kurbadam mēs vēlam vienu,

Naudu skaitīt katru dienu!”

Balles zīmīgākais notikums nepārprotami bija frīstaila meistara Mārtiņa Aleksandroviča ekstrēmais triks – lēciens pāri autovedējam visā tā garumā ar back flip elementu. “Kurbads” darba zirgs un simbols bija uzkrauts ar “BMW” markas automašīnām, kuras uzticēja kompānija “Inchcape Latvia”. Un tieši uz Volvo autovedēja „Kaessbohrer” piekabes esošā krava bija triku kombinācijas sarežģītākā daļa, jo Mārtiņam tika aizsegts skats uz nosēdiena punktu, tomēr šādas klases meistars zina drēbi un visu paveica nevainojami.

Pēc motošova viesi tika aicināti baudīt vakariņas. Īsi pēc ieturēšanās tika izspēlēta “Kurbads” viktorīna, kurā tika pārbaudīta viesu erudīcija „Kurbadu” jautājumos par vēsturi, vienojošiem faktoriem ar kompāniju, kā arī par pārvadātājam automašīnām.

Viesiem tika piedāvāta iespēja ziedot Gruzijas Bertas klostera fresku atjaunošanai vai hokeja halles celtniecībai. Bertas klostera fresku atjaunošanai tika saziedoti 1235 eiro, bet hokeja halles būvniecībai 1065 eiro.

Par vakara muzikālo noformējumu rūpējās folkloras kopa “Grodi”, kuru uzstāšanās laikā tautas deju solī vienojās teju visi balles viesi, un grupa “Zelta Vilks”.