Kurbads autovadītāji pirmajā trijniekā The Driver's Fuel Challenge sacensībās

2. jūnijā “Volvo Trucks Latvia” organizētajās ekonomiskās braukšanas sacensībās “The Driver's Fuel Challenge” lieliskus rezultātus kvalifikācijas braucienos uzrādīja transporta kompānijas “Kurbads” autovadītāji Ivars Čiblis un Juris Cirvelis, attiecīgi ieņemot pirmo un trešo vietu.

Sacensību maršruts 17 km garumā vijās no “Volvo Trucks Latvia” centra Granīta ielā 28a līdz Sauriešiem, kur tiek izmests neliels loks un tiek uzņemts kurss atpakaļ uz bāzi. 

Ivars Čiblis, kurš ikdienā nevada kravas automašīnas, bet ir “Kurbads” servisa centra vadītājs, maršrutā uzrādīja 3,84 l lielu patēriņu par 0,01 l apsteidzot līdzšinējo līderi. “Distancē bija ļoti veiksmīgi braukšanas apstākļi – sanāca visu ceļu veikt bez liekas bremzēšanas un paātrināšanās. Pārsvarā izmantoju tikai “I-Roll” palīgsistēmu, bet visus savus noslēpumus neatklāšu! Uzrādītais rezultāts man ir patīkams pārsteigums. Jāsāk domāt jau par Latvijas finālu sestdien”.

Juris Cirvelis, kas pērn bija labākais no “Kurbads” autovadītājiem, gala rezultātā iekļūstot 15 labāko pulkā, uzrādīja 4,04 l patēriņu, kas ļāva noslēgt pirmo trijnieku. 

Šodien sacensību braucienus aizvadīs vēl 10 braucēji, bet var prognozēt, ka Latvijas fināla sacensībās redzēsim divus mūsu pārstāvjus.

Latvijas fināls norisināsies jau 4. jūnijā. Trīs labākie finālisti 10. jūnijā Poznaņā piedalīsies Baltijas reģiona (Baltijas valstis, Polija, Ukraina, Baltkrievija) finālā, tā uzvarētājs balvā iegūs Volvo “V40” automašīnu, bet pārstāvētais uzņēmums saņems dāvanu karti 8000 eiro vērtībā.