Kurbads autovedēju parkā vēl viens papildinājums!

Vēl viens autovedējs, ko rotās Māras krusta zīme, pievienojies uzņēmuma daudzskaitlīgajam autovedēju parkam. Jaunākās paaudzes Mercedes-Benz Actros vilcējs ar Kaessbohrer Modolan Plus autovedēja iekārtu.

“Māras krustam ir divas formas – statiskā un dinamiskā. Uz autovedēja attēlotais dinamiskais Māras krusts krustu krusts – aizsardzības zīme, pasaules mainīguma zīme, kas simbolizē veiksmi materiālajā pasaulē, tāpēc tā savijas kopā arī ar autovedēja materiālo dabu,” par zīmi stāsta folkloriste Inese Krūmiņa.

Jaunais autovedējs tika pie īpaša enerģijas lādiņa, jo uzņēmuma vīri vairākas reizes izpildīja tradicionālo lāča deju, iedodot kārtīgu jaudas devu jaunajai tehnikai, kamēr daiļais dzimums savērpa mezglus uz Māras krusta.

Vadības groži uzticēti Tomam Fišmeistaram, kurš pilnu apmācību darbam ar autovedēju ir izgājis pie mūsu autovadītāju mentora Anatolija Vasiļjeva, kurš šī iemesla dēļ arī tika iecelts par spēkrata krusttēvu.

“Lai arī sākums nelikās cerīgs, tomēr Toms ir pārspējis visas mūsu cerības! Viņš sāka darboties ar vairākiem Citytrans specifikācijas autovedējiem. Izcili sevi parādīja Polijas braucienos un vēlāk arī Porsche kravās no Vācijas. Meistarīgi izturas pret tehniku, saudzīgi un rūpīgi. Toms ir darītājs, nevis runātājs! Darbam neiešūpojas lēnā garā, atnāk un izdara! Ne velti viņš ir viens no visjaunākajiem autovadītājiem, kam šāds gods ir uzticēts,” Tomu raksturo viņa “krusttēvs” Anatolijs.

Jaunais autovedējs aprīkots ar Modolan Plus iekārtu, kas ir viena līmeņa iekārta un ir ideāli piemērota automašīnu transportam pilsētu ielās, vai automobiļu uzkraušanai vai nokraušanai vietās, kur divu līmeņu autovedējiem ir apgrūtināta piebraukšana. Modolan iekārtas Plus versija ļauj visu vietu izmantot maksimāli efektīvi – varēs uzkraut arī sešas lielas apvidus automašīnas. 

“No tehniskā viedokļa šis ir ļoti līdzīgs Namejam jeb 100. autovedējam. Te ir mazliet mazāka kabīne un mazliet mazāks dzinējs, bet visas jaunās tehnoloģijas ir tādas pašas – digitālie spoguļi salonā, kas aizstāj ierastos spoguļus ārpusē, jauna multivides kontrolpults, daudzfunkcionāls stūres rats, skārienjūtīgs panelis. Tas viss paredzēts, lai uzlabotu vadītāja ergonomiju un varētu visu uzmanību veltīt ceļam. Bet šī viena līmeņa autovedēja iekārta, ievērojami uzlabos degvielas patēriņa rādītājus, pārvadājot apvidus automašīnas,” automašīnas tehniskās nianses ieskicē Ivars Čiblis, Kurbads servisa vadītājs.