Kurbads ceļā jau 25 gadus

Augusts ir transporta un loģistikas kompānijas “Kurbads” dzimšanas dienas mēnesis. Šogad jau 25 reizi – 31. augustā kompānijas darbinieki, bijušie kolēģi un laikabiedri satikās, lai kopīgi atcerētos un priecātos par paveikto, kā arī sapņotu par vēl darāmo.

“Salīdzinot ar cilvēka mūžu, vai 25 gadi ir daudz vai maz? Līdzības noteikti var atrast, bet, manuprāt, ir diezgan lielas atšķirības, starp cilvēka mūžu un uzņēmuma mūžu. Cilvēks var daudz izdarīt gan 25 gados, gan 80 gados, jautājums ir kāds ir viņa ātrums un cik ilgs laiks viņam ir atvēlēts uz šīs pasaules,” pārdomās par 25 gadiem dalās kompānijas vadītājs Andis Pikāns.

Kopš 1995. gada 31. augusta kompānija ir augusi un attīstījusies, nezaudējot mundrumu un pamatu zem kājām. Ir pārdzīvotas visas atjaunotās Latvijas krīzes, arī pēc pašas nesenākās, pandēmijas Covid-19, krīzes kompānija savu darbību turpina, nezaudējot cīņas sparu. “Kurbada” augstākās vērtības tiek saglabātas un pilnveidotas gadu no gada. Tās ir lojalitāte pret saviem klientiem, sniegtā pakalpojuma augstā kvalitāte un, protams, nacionālā identitāte.

Dzimšanas dienas svinības tika atzīmētas kompānijas mājīgajās telpās. Muzikālo noskaņu pasākumam radīja Rihards Lībietis trio – Rihards Lībietis (ģitāras), Erna Daugaviete (čells) un Matīss Repsis (sitaminstrumenti).
Instrumentāli dinamiskās pasaules mūzikas pavadībā tika atklāta fotogrāfiju izstāde – Kurbads 25. Fotogrāfijās tika attēloti 25 darbinieki, kuri devuši milzīgu ieguldījumu kompānijas attīstībā.
Vakara lielākais pārsteigums bija Kurbada autovedēju vilkšana. Spēkavīri, Mareks Leitis un Aivars Šmaukstelis, viesiem rādīja savu spēku un veiklību velkot mūsu 19 tonnas smagos spēkratus.

“25 gadu laikā esmu centies uzbūvēt ilgtspējīgu un paliekošu uzņēmumu. Darot to, kas patīk, vēlos uzturēt kopējo enerģiju un būt atbildīgs gan pret darbiniekiem, gan pret valsti arī turpmāk,” rezumē kompānijas vadītājs Andis Pikāns.