Kurbads dāmas sieviešu rallijā

Sestdien, 4. martā, norisinājās tradicionālais, milzu popularitāti iemantojušais “Sieviešu dienas rallijs”, kurā dalību ņēma arī trīs kompānijas “Kurbads” apburošās dāmas.

“Sieviešu dienas rallijs” ik gadu pulcē tūkstošiem daiļā dzimuma pārstāves, kas sievišķīgā, radošā un elegantā veidā sacenšas auto orientēšanās sacensībās ar īpaši rotātiem automobiļiem.

“Kurbads” uzņēmumu rallijā pārstāvēja trīs grāmatvedības nodaļas karalienes – Kristīne Ledauniece, Solveiga Rjastas un Katrīne Kazaka. “Maršrutā devāmies ar mazo, bet spēcīgo Audi A3”, stāsta Kristīne, kas distancē pildīja pilota funkcijas. “Visvairāk mums patika orientēšanās tieši pa Jēkabpils pilsētu, bija aizraujoši uzdevumi, kas lika piepūlēties. Atmiņā ļoti spilgti iesēdies elpu aizraujošais meža ceļu posms, kur dubļi bija līdz pat automašīnas slieksnim. To pārvarēt izdevās tikai uz braukšanas meistarības rēķina!”

“Visgrūtākais bija ievērot atļauto braukšanas ātrumu. Bija grūti, bet izdevās! Uzskatu, ka mēs trīs bijām lieliska ekipāža, kas spēja sasniegt panākumus tikai pateicoties komandas darbam un atbalstam. Šogad, pirmo reizi startējot šajā rallijā, ambīcijas nebija lielas, bet nākamgad – dāmas, saturieties!”

“Sieviešu dienas rallijs” ietvaros dāmām bija jāpilda interesanti uzdevumi, kas ir viena no sacensību raksturīgākajām iezīmēm. Starta brīdī Jēkabpilī “Kurbads” dalībnieces sveica Latvijas rallijkrosa zvaigzne Reinis Nitišs. Finiša punkts tradicionāli atradās Rīgā, bet vakara pasākums nemainīgi – modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”.

Organizatori ziņo, ka devītajā “Sieviešu dienas rallijā” piedalījās 723 ekipāžas, par 21 komandu vairāk nekā pērn. Austrumu maršrutā veiklākās izrādījās “Cesvaines brūzis” komandas dāmas, bet rietumu maršrutā laurus plūca “Rallija zaķi”