Kurbads darbinieki – Stirnu buki!

Viens no pavasara vēstnešiem Latvijā ir ikgadējā taku skriešanas seriāla “Stirnubuka” atklāšanas posms, kas sestdien patīkamos laika apstākļos norisinājās Carnikavas dabas parkā “Piejūra”.

Starp gandrīz pieciem tūkstošiem taku skrējēju bija arī divi Kurbads darbinieki – biroja administratore Agne Matušonoka, kā arī noliktavas un apsardzes vadītājs Armands Beitiks.

Agne startēja 5 km distancē jeb “Vāverē”, kur ieņēma 123. vietu kopvērtējumā un 44. sieviešu grupā.

“Forši! Manas iesvētības Stirnu bukā izdevās lieliski! Tagad zināšu, kā pilnvērtīgi aizpildīt brīvdienas, nevis bezrūpīgi laiskoties pa māju! Ļoti patika skrējiena atmosfēra, pirmsstarta satraukums, palīdzība un uzmundrinājumi no citiem skrējējiem, kā arī gandarījuma sajūta finišā pēc distances, kur vidusposmā man negāja viegli. Tagad esmu pilnvērtīgs Stirnu buks, kurš noteikti piedalīsies arī nākamajos skrējienos,” tā Agne izklāsta savas emocijas par savu jauno aizraušanos vasaras sezonā.

Noliktavas vadītājs Armands ir pieredzējis apvidus skrējējs,  kurš startēja visgarākajā distancē – “Lūsī”, 31 km pieveicot nepilnās četrās stundās.

“Stirnu buks ir lieliska iespēja atpūtināt prātu un sakārtot domas svaigā gaisā un pavasarīgos laika apstākļos, tāpēc sportiskie mērķi nav prioritāte. 31 km pa takām nav nekas pārcilvēcīgs, jo man ir pieredze arī čettreiz garākās distancēs gan Francijā, gan Krievijā. Te ir tāda veselīga “vizināšanās” atpūtas režīmā!”

“Stirnubuka” nākamais posms paredzēts 27. aprīlī Tērvetē!