Kurbads detailinga komanda Gtechniq konferencē Lielbritānijā

Kurbads ir uzņēmums, kas nebeidz tiekties pēc izcilības un kvalitātes garantijas savu pakalpojumu sniegšanā. Ar apņemšanos mācīties un profesionāli pilnveidot savas zināšanas, Kurbads komanda turpina noteikt izcilības standartu automobiļu detailinga nozarē. Mūsu darbinieki aktīvi strādā un arī izmanto katru iespēju apgūt jaunākās tehnoloģijas un tendences, lai saviem klientiem sniegtu pašus labākos un kvalitatīvākos pakalpojumus.

Marta mēneša izskaņā, Kurbads komanda, devās pie viena no vadošajiem auto detailinga produktu ražotājiem – uzņēmuma “GTECHNIQ Serum Summit 2023”, kas šoreiz norisinājās Mercedes-Benz World, Veibridžā, Apvienotajā Karalistē. Divu dienu pasākums bija piepildīts ar aizraujošām un informatīvām apmācībām, demonstrācijām un nozares jaunāko produktu prezentācijām. Samitā piedalījās daži no lielākajiem nozares pārstāvjiem, tostarp RUPES, THE WRAP INSTITUTE, Urable, Menzerna polishing compounds, POKA PREMIUM EQUIPMENT, DETAILEON, Lake Country Manufacturing un citi.

Viens no samita galvenajiem notikumiem bija tieši jaunāko GTECHNIQ produktu prezentācija, ko Kurbads komanda drīzumā plāno piedāvāt arī saviem klientiem. Viens no šiem produktiem ir EXOv5 Ultra Durable Hydrofobic Coating, kas ir automašīnas virsbūves keramikas pārklājuma otrā kārta, kas nodrošina izcilu pārklājuma izturību, auto virsbūves spīdumu un zīdainumu. Salīdzinot ar tā priekšgājēju – EXOv4 – EXOv5 ir vēl ilgnoturīgāks un efektīvāks, kas veido līdz 13 mikronu pārklājuma slāni. Vēl viens jauns produkts, kas tika prezentēts, ir PW Panel Wipe v2, kas ir īpaši izstrādāts visu pulēšanas atlikumu noņemšanai, lai turpmāk uzklātie ķīmiskie pārklājumi varētu veidot maksimālu saķeri ar transportlīdzekļa krāsojumu. Jaunajam Panel Wipe v2 būs vēl labāka savienojamība, un tas būs ideāli piemērots automašīnām ar sliktāku vispārējo virsbūves stāvokli. Mēs ar nepacietību gaidām šos jaunumus arī mūsu detailinga centrā, lai jau pavisam drīz spētu dalīties ar procesu un rezultātiem. Kurbads lepojas ar to, ka ir GTECHNIQ akreditēts uzņēmums, kas nozīmē, ka mūsu klienti var uzticēties pakalpojumu kvalitātei un drošībai. 

Kā vēl viens jaunums, kas arī pavisam drīzumā būs pieejams mūsu klāstā, ir PPF aizsargplēves. Tā ir caurspīdīga, termoplastiska uretāna plēve, kas tiek uzklāta uz automašīnas krāsotās virsmas, lai aizsargātu to no skrāpējumiem, akmeņu šķembām un cita veida bojājumiem, kā arī, lai saglabātu auto izskatu un auto tālākpārdošanas vērtību. PPF aizsargplēves uzklāšana ir ļoti detalizēts un specifisks process. Sammita laikā, ar savu prezentāciju, padomiem un dažādiem knifiem PPF plēvju uzklāšanā dalījās amerikāņu censoņi “THE WRAP INSTITUTE”, ar tā pārstāvi Justin Pate priekšgalā, kurš prata skaidri un kodolīgi nodot sarežģītu informāciju, kas bija ļoti pamācoši un lietderīgi.

Ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizo detailinga centru un speciālistus. Fokusam uz kvalitāti un pakalpojuma garantiju, Kurbads pievērš īpaši lielu uzmanību pastāvīgai attīstībai, pakalpojumu uzlabošanai un darbinieku pašizaugsmei. Tas nodrošina to, ka varam sniegt saviem klientiem vislabāko iespējamo servisu un pārliecinošus rezultātus. Ar savu apņemšanos būt labākajiem nozarē, Kurbads turpina ceļu uz attīstīšanos un pilnveidošanos.