Kurbads drošākais uzņēmums ceļu satiksmē 2013

6.februārī, piedaloties Latvijā lielākajam apdrošinātājam, „Drošas Braukšanas Skolai”, Latvijas Darba devēju konfederācijai, Ceļu satiksmes drošības direkcijai un Latvijas uzņēmumu vadības pārstāvjiem, otro reizi Latvijā tika paziņoti BALTA gada balvas „Drošākais uzņēmuma autoparks 2013” uzvarētāji.

Kategorijā “Kravas vai speciālā pielietojuma autoparki” kā labākais tika atzīts automašīnu transportēšanas uzņēmums KURBADS.

  

Kā atzina žūrijas pārstāvji, vērtēt uzņēmumus bijis liels izaicinājums, lai objektīvi saskatītu dažādās jomās un nozarēs strādājošu konkursantu stiprās un vājās puses.

Konkursa žūrija – BALTA galvenais risku parakstītājs Edgars Goldmanis, DBS pārstāvji Artūrs Priednieks, auto eksperts Normunds Avotiņš, kā arī satiksmes psihofizioloģe, Rīgas Pedagoģijas un inovāciju vadības akadēmijas inovāciju un attīstības prorektore Daina Voita – atzina, ka šogad konkursa uzvarētāju vidū ir redzams, ka atbildīgākie uzņēmumi domā ne tikai par tā sauktajiem „dzelžiem”, bet arī cilvēcisko faktoru jeb pašiem darbiniekiem.

Savukārt tas ir faktors, ko ir vērts ņemt vērā ikvienam uzņēmumam sava autoparka pārvaldīšanā.