Kurbads ekspeditori – Māris un Kaspars startē minirallijs “Gulbis”

Pēc lielāka pārtraukuma Minirallijs sezona ir atsākusies, aizvadot pirmo posmu Gulbenes ceļos. Arī šogad – 2021. gada sezonā, KURBADS turpina atbalstīt savus darbiniekus – Māris Purvēns un Kaspars Purvēns .

 

Māra komentārs:

“ Jau veicot stenogrammas pierakstus secinājām, ka Gulbenes dopi būs nedaudz ātrāki kā citus gadus. Karstums mūs visus pārsteidza, taču, neskatoties uz to, pēc trases pierakstīšanas bijām pozitīvi noskaņoti. Ķibeles sākās jau pirmā dopa pašā startā – pārslēdzoties no pirmā uz otro ātrumu pārlūza pārnesuma pārslēgšanās mehānisma stienis. Spējām vēl pārslēgties uz trešo pārnesumu un nobraukt pirmo dopu. Pēc pirmā brauciena jau grasījāmies noslēgt sacīkstes, jo turpinot ar vienu pārnesumu mašīnai būtu liela slodze un pozitīvs rezultāts būtu maz ticams. Pārbraucienā apspriežoties ar stūrmani nolēmām nepadoties, jāturpina braukt un jāmēģina iegūt kādi punkti, jo čempionāts tikko sācies. Startā slidinot sajūgu uzsākām un tad jau ar pilnu gāzi! Principā viss arī izdevās – visu gonku veicām ar trešo pārnesumu un beigās izcīnījām trešo vietu, kas deva 21 punktu sezonas kopvērtējumā.

Priecājamies, ka nepadevāmies un nolēmām turpināt ar šādu defektu.”

 

Minirallijs Gulbis

 

Kaspara komentārs:

“ Rēķinājāmies, ka karstums var ietekmēt gan koncentrēšanos, gan arī tehniku. Tā arī notika – karstuma dēļ niķojās auto, kas arī neļāva vienmērīgi braukt un atrast īsto braukšanas ritmu. Rezultātā sanāca padzīvoties arī ārpus trases robežām, papildus tam, divas reizes pārsitām riepas. Finišā tas mums deva desmito vietu un septiņus punktus sezonas vērtējumā.

Minirallijs Gulbis

 

Nākošais Minirallijs posms jau 31.07 Amatā.

Lai veicas arī turpmāk!