“Kurbads” flote turpina augt

Automašīnu transporta un loģistikas kompānijā “Kurbads” attīstība notiek nemitīgi, sākot ar darbinieku apmācībām un turpinot ar autovedēju flotes atjaunošanu un papildināšanu – uzņēmuma autoparkam tikko pievienojies jaunākās raudzes Volvo ar “Kassbohrer” autovedēju iekārtu.

Automašīnas ar kārtas numuru 82 vadība ir uzticēta Vladimiram Suščevskim, kurš kompānijā bija strādājis ilgu laiku, līdz devās pilnveidot autovadītāja prasmes Anglijā. Pēc atgriešanās Latvijā Vladimirs turpina darbu “Kurbads” komandā, kur noder arī jauniegūtās prasmes un iemaņas.

“Par Vladimiru varu teikt tikai to labāko – viņš ar darbiem ir parādījis sevi no labākās puses. Ir prieks skatīties, kādā kārtībā un tīrībā tika uzturēts Vladimira iepriekšējais auto. Viņa izstrādes ir augstā līmenī, arī zemais degvielas patēriņš braukšanā ir pelnījis uzslavas,” iemeslus, kāpēc Vladimirs ir apbalvots ar jaunu tehniku, min Anatolijs Vasiļjevs, “Kurbads” autovadītāju kvalitātes vadītājs. “Vladimirs pārzina Eiropas maršrutus kā savas kabatas un labi pārvalda arī angļu valodu. Varam uzticēt atbildīgus uzdevumus.”

Interesants fakts – Vladimirs Suščevskis ir kādreizējais velosportists, kurš cīnījies plecu pie pleca ar vienu no Latvijas labākajiem riteņbraucējiem Pjotru Ugrjumovu. Sportiskais gars ļauj parādīt augstus rezultātus arī autovedēja vadītāja darbā.

Ar automobiļa tehnisko specifikāciju iepazīstina “Kurbads” galvenais mehāniķis Ivars Čiblis: “Auto ir aprīkots austriešu rūpnīcas “Kassbohrer” “Metago” un “Variotrans Pro” iekārtām. Piekabe konkrētajam modelim ir par pieciem centimetriem platāka – tas atvieglo šofera darbu, ļaujot vieglāk uzkraut un nokraut automobiļus.”

Anatolijs Vasiļjevs pamato izvēli: ““Kassbohrer” ir viena no nozares vadošajām kompānijām, kuras produkcija piedāvā daudzpusīgus risinājumus – varam transportēt jaunus, ekskluzīvus, lietotus auto un pat traktorus.”

Modernākā kaluma Volvo “FM460” vilcēja dzinēja jauda ir 460 ZS un tas atbilst Euro 6 standartam. Tā komplektācijā ietilpst ar radaru aprīkota adaptīvā kruīza kontroles (ACC) sistēma, kas nodrošina drošu distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, mainot degvielas padevi un izmantojot visas pieejamās bremzes.

Tāpat spēkrats ir aprīkots ar Volvo unikālo “I-Shift” pārnesumkārbas sistēmu bez vadības sviras – braukšanas režīms tiek izvēlēts ar četru slēdžu palīdzību vadības panelī.

Lai labi ripo!