Kurbads flotei moderns papildinājums

Kurbads plašajam autovedēju parkam pievienojies vēl viens svaigs papildinājums taisnā ceļā no rūpnīcas Austrijā. Šoreiz tas ir „Kässbohrer” firmas „Modolan Plus” modelis, kurš ir pirmais šāda veida autovedējs Baltijā un tikai trešais Eiropā. Modernajai iekārtai ir vairāki būtiski uzlabojumi, kas vēl vairāk sekmēs uzņēmuma darbību.

„Modolan Plus” ir piemērots visu vadošo ražotāju  smago automašīnu šasijām. Uzlabotā aerodinamika, zemais kravas smaguma centrs un vieglā tērauda konstrukcija sekmēs mazāku degvielas patēriņu, kas ir ļoti nozīmīgs faktors autovedējiem. Konkrētā „Modolan Plus” modeļa svars ir 3000 kg, bet kopējais pieļaujamais svars kopā ar kravu ir 18 tonnas. Vēl viena būtiska priekšrocība modernajam autovedējam ir hidrauliski regulējamas priekšējās un aizmugurējās platformas, kas ļauj iekraut par vienu auto vienību vairāk.

Jaunā auto šoferis Arnis Kalniņš: „Lego mājiņas būvēšana. Bērnībā patika spēlēties ar Lego, tagad varēšu līdzīgi darboties ar „Modolan Plus” uzkraujot un nokraujot automašīnas”. Sarežģītāku, bet efektīvāku uzkraušanas sistēmu raksturo Arnis. „Liels prieks sēdēt jaunā automašīnā ar tikai tām ierasto specifisko smaržu. Sēdēšana salonā ir glaunāka un ērtāka, kas šoferim ir no svara. Pagaidām ar uzkraušanu neiet tik ātri kā vēlētos, bet ar laiku pieradīsim un būs labāk. Tagad uz jaunā autovedēja varam uzkraut sešas mašīnas iepriekšējo piecu vietā!”, – savu prieku par moderno iekārtu neslēpj Kurbads šoferis.

Kurbadam jau no pašiem pirmsākumiem ir jauka tradīcija visam kolektīvam pavadīt ceļā jaunos autovedējus, tiem dodoties pirmajā reisā. Jaunais „Kässbohrer Modolan Plus” ar Arni pie stūres jau droši pilda savus uzdevumus Eiropas lielceļos.