Kurbads gada balle 2015

Kādā jaukā namiņā, pasaku zemē Kurbadijā, uz Jaunā gada balli pulcējās visdažādākie Zvēri no stepēm un džungļiem, stāstiem, pasakām un teikām.

 

Maģiskā gaisotnē raibās zvēru maskās aizvadīts “Kurbads” viens no lielākajiem gada notikumiem – tradicionālā gada balle. Ar spēcīgu balles sākumu pārsteidza Pulsa Efekts savā ritmiskajā priekšnesumā un par aizraujošu vakara ritējumu rūpējās vakara vadītāja, aktrise Zane Daudziņa, bet, jau ballei iegriežoties, uz jautrām un nebēdnīgām dejām aicināja grupa Zelta Vilks. Īpašā mirklī tika godināti arī kompānijas labākie darbinieki dažādās kategorijās, saņemot mākslinieka Arvīda Endziņa īpaši šim notikumam veidotus kausus.

 

Gada balle ir ne tikai sirsnīgs un priekpilns atskats uz aizvadītajā gadā paveikto, bet arī viena no retajām reizēm, kad darbinieki kopā ar savām otrajām pusītēm pulcējas vienuviet, lai neformālā gaisotnē dalītos stāstos un atmiņās.

 

Šogad maģiskā zeme Kurbadija pulcēja gan elegantus runčus un kaķes, gan jautru lauku sētas zvēru pulku, kā arī raibum raibu eksotisko zvēru kopienu no stepēm un džungļiem. Izceļot zvērus, kuri saposušies viskošāk, šogad tika piešķirtas balvas arī pārdomātāko tērpu autoriem. Šo titulu ieguva Runcis Bazillio ar Alisi. Plašāku ieskatu balles aizkulisēs skatiet balles fotogalerijā!

 

Tomēr iespējams gaidītākais mirklis ballē bija Kurbads gada labāko darbinieku godināšana. Katrā kategorijā tika nominēti trīs izcilākie darbinieki, par kuriem video mākslinieks Mārtiņš Šulte, kopā ar Tomu Talli, bija izveidojis īpašu sižetu ar kolēģu komentāriem par nominantu darbu.

 

Šā gada nominanti un uzvarētāji:

 

Nominanti titulam labākais “Kurbads” kravas automašīnu servisa darbinieks:

– Pāvels Larins

– Dmitrijs Zavaļņevs

– Ariels Jermaks

Titulu ieguva Pāvels Larins .

Nominanti titulam labākais “Kurbads” automašīnu pirmspārdošanas sagatavošanas darbinieks 2015. gadā:

– Arvis Sjanita

– Ilmārs Brasliņš

– Rihards Zilbalodis

Titulu ieguva Ilmārs Brasliņš

Nominanti titulam labākais “Kurbads” darbinieks 2015. gadā:

– Ivars Čiblis

– Mārtiņš Eglītis

– Toms Hartmanis

Titulu ieguva Ivars Čiblis.

Nominanti titulam labākais “Kurbads” jaunais šoferis:

– Normunds Plešs

– Raimonds Naglis

– Kaspars Kauliņš

Titulu ieguva Raimonds Naglis.

Nominanti titulam labākais “Kurbads” šoferis 2015. gadā:

– Ģirts Baumanis

– Andrejs Kļimovs

– Edvīns Lavrinovičs

Titulu ieguva Ģirts Baumanis.

  

Lai jaunais pērtiķa gads jautriem pārsteigumiem un panākumiem pilns!