Kurbads gada balle 2022

Pēc ilgāka pārtraukuma, šogad atkal tikāmies gada gaidītākajā pasākumā – Kurbads gada ballē. Pirms sākam uzstādīt jaunus mērķus – 2023. gadam, ir svarīgi visiem kopā atskatīties uz pagājušā gada sasniegumiem, par tiem kopīgi priecāties un svinēt. Apvienojoties visām uzņēmuma organizācijām – Kurbads, Kurbads kravas auto serviss, Kurbads ledus halle, Hokeja skola Kurbads un Lantes muiža – godinājām 2022. gada labākos darbiniekus!

Saglabājot tradīcijas, ballei tika piešķirta tematika un šogad tā bija ikoniskās latviešu kriminālkomēdijas “Kriminālās ekselences fonds” jeb deviņdesmito gadu motīvos. Pateicoties dekorācijām, eleganto balles iekārtojumu papildināja trāpīgi elementi no deviņdesmitajiem gadiem. Balles viesi, kā ierasts, tēmu uztvēra nopietni un bija tērpušies atbilstoši laikam, atveidojot filmas galvenos varoņus – bija ieradies pat Pupsiks.

Kurbads gada balle, kura reiz aizsākās kā “Šoferu balle”, katru gadu pulcē arvien vairāk darbinieku un tiek veidotas jaunas, kopīgas atmiņas un tradīcijas. Šogad, pēc divu gadu pauzes, bija vēl īpašāk satikties visiem tik lielā skaitā, lai kopā, nu jau bez ierobežojumiem, pavadītu gada nogali.

Jaudu deju grīdai deva latviešu leģendārā rokgrupa “Pērkons”, kuras dziesmu ritmos dejas nerimās līdz pat pēdējai dziesmai. Par viesu izklaidēšanu rūpējās vakara vadītāji Sanda Dejus un Artūrs Breidaks.

Ballē godinājām gada labākos darbiniekus un uzvarētāji dažādajās nominācijās ir:
2022. gada Kurbads labākais darbinieks Mārtiņš Eglītis

2022. gada Kurbads labākais autovadītājs Māris Gailītis

2022. gada Kurbads labākais jaunais autovadītājs Jakovs Kauškaļs

2022. gada Kurbads noliktavas un pirmspārdošanas sagatavošanas labākais darbinieks Matīss Mītnieks

2022. gada Kurbads kravas auto servisa labākais darbinieks Helvijs Priede

2022. gada Kurbads servisa labākais darbinieks Pāvels Larins

2022. gada Kurbads Rumbulas sporta centra un HS Kurbads labākais darbinieks Ričards Antons

2022. gada Kurbads Lantes muižas labākais darbinieks Jānis Lukašēvics