Kurbads gādā par Eiropas kino meistaru automobiļiem

Rīgā kā Eiropas kultūras galvaspilsētā norisinājās viens no mākslas pasaules gada zīmīgākajiem notikumiem – Eiropas kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonija, kuras viesiem transportu nodrošināja vietajās kompānijas.

Par Vecā kontinenta kino zināmāko cilvēku komfortu un labsajūtu “Moller Baltic Import SE” piedāvātajās automašīnās rūpējās kompānija “Kurbads”, veicot to mazgāšanu un apkopi, lai tās vienmēr būtu gatavas pēc augstākajiem standartiem augsto viesu labklājībai. 

“Moller Baltic Import SE” ir Eiropas kino nozares gada svarīgākā pasākuma oficiālais auto nodrošinātājs, bet rūpes par automašīnu sagatavošanu ciemiņu komfortam tika uzticētas kompānijai “Kurbads”.

Uz balvu pasniegšanas ceremoniju bija sapulcējies viss Eiropas kino zieds – Eiropas Kinoakadēmijas prezidents Vims Venders, slavenais dāņu aktieris Mads Mikelsens, franču režisore Aņesa Varda, poļu režisore Agneška Holanda un daudzi citi nozares meistari.

Pasākumu vadīja Vācijas TV zvaigzne un režisors Tomass Hermanss.

Apbalvošanas ceremonijā uzvarētājus sveica arī latviešu aktrise Rēzija Kalniņa un raidījuma “Te!” vadītāji Marta Selecka un Gustavs Terzens.

Iepriekš līdzīga sadarbība notika vasarā, kad ilggadējais automašīnu transporta un loģistikas kompānijas sadarbības partneris nodrošināja transporta pakalpojumus “Pasaules koru olimpiādes” viesiem.

27. Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanā, kas norisinājās Nacionālajā operā, kā gada labākā filma triumfēja poļu mākslas darbs “Ida”.

Automašīnu transporta un loģistikas kompānija “Kurbads” vadošā nozares firma Latvijā. Uzņēmums nākamgad svinēs divdesmit gadu jubileju.