Kurbads gatavs uzsākt jaunā Passat transportēšanu

Automašīnu transporta un loģistikas kompānija “Kurbads” ir gatava uzsākt pasaulē pārdotākā automobiļa “Volkswagen Passat” jaunā modeļa transportēšanu Baltijas valstīs. Autoražotāja jaunizlaisto modeli jau ir iespējams pasūtīt.

Vispasaules Passat prezentācija norisināsies “Paris Motor Show 2014” izstādē, kas notiks no 4. līdz 19. oktobrim.

Pazīstamais autoeksperts Normunds Avotiņš par jaunā Passat sēriju izsakās šādi: “Kas tad tik īpašs ir tajā Passat? Pirmkārt, jau tas, ka tas ir jaunais Passat, jo katru reizi, kad nomainās Volkswagen vidējās klases modeļa paaudzes, tad nodreb viss segments. Un tā notiks arī šoreiz.”

Astotā Passat paaudze tiek piedāvāta sedana un Variant  versijās, kas ir papildināti ar vairākām inovācijām. Jaunais B8 modelis ir ieguvis daudz dinamiskākas proporcijas, lielā mērā pateicoties progresīvajam dizainam.

Automobiļa aprīkojumā ir integrētas arī tādas jaunākās tehnoloģijas, kā aktīvais informācijas displejs un speciāla planšetdatoru izklaides sistēma aizmugurē sēdošajiem pasažieriem, pilsētas bremzēšanas palīgsistēma un gājēju uzraudzības funkcija. Ir arī trīs pilnīgi jaunas sistēmas – avārijas palīgsistēma, piekabes stabilitātes kontrole, kas palīdz vadīt automobili ar piekabi, un sastrēgumu palīgsistēma.

Piedāvāto modeļu klāstā būs gan benzīna, gan dīzeļdzinēja automašīnas, kuru jauda sniegsies no 120 ZS līdz 280 ZS. Šajos dzinējos CO2 izmešu daudzums un degvielas patēriņš samazināts par 20%, jo visas versijas aprīkotas ar Start-Stop un reģeneratīvās bremzēšanas sistēmu. Pirmo reizi Passat būs pieejams arī plug-in hibrīda versijā – elektriskajā režīmā būs iespējams pievarēt līdz 50 km.