Kurbads iegūst gada balvu “Drošākais uzņēmuma autoparks

Trešdien, 9. marta pēcpusdienā Spīķeru koncertzālē tika paziņoti “BALTA” gada balvas “Drošākais uzņēmuma autoparks 2015” uzvarētāji. Kategorijā kravas vai speciālā pielietojuma autoparks panākumu izcīnīja automašīnu transporta un loģistikas uzņēmums “Kurbads un KO”.

Konkursa galvenais uzdevums ir noskaidrot, kuros Latvijas uzņēmumos vissekmīgāk tiek veikta autoparku pārvaldīšana. Pēc uzvaras 2013. gadā un otrās vietas pērn, šogad “Kurbads” ekspertu žūrijas vērtējumā ir atzīts par labāko savā kategorijā, apsteidzot SIA “CEMEX” un SIA “HAVI Logistics”.

“Esam ļoti priecīgi par saņemto balvu, jo ikdienā ieguldām lielu darbu un pūles transportlīdzekļu uzturēšanā vislabākajā kārtībā un autovadītāju apmācībā,” gandarīts par padarītā darba novērtēšanu ir “Kurbads” servisa vadītājs Ivars Čiblis. “Svarīgi ir pievērst uzmanību niansēm gan autoparka uzturēšanā, gan vadītāju kvalifikācijas pilnveidošanā.” 

“Kurbads” balvā ieguva iespēju uzņēmuma pārstāvjiem apmeklēt drošas braukšanas apmācības (Test&Training) Austrijā.

“Drošākais uzņēmuma autoparks 2015” norisinājās divās kārtās. Pirmajā tika izvērtēta uzņēmuma sniegtā informācija un CSDD statistika par uzņēmuma transportlīdzekļiem. Otrajā kārtā tika izvirzīti 15 labākie uzņēmumi, tos klātienē ar intervijas un anketas palīdzību izvērtēja konkursa žūrija, vērtējot gan uzņēmuma riska vadību, transportlīdzekļu uzturēšanu un atbilstību veicamajam uzdevumam, gan uzņēmuma autovadītāju kvalifikāciju un apmācību, kā arī ceļa satiksmes negadījumu statistiku.

Konkursa žūrijā šogad bija BALTA vecākais risku parakstītājs Edgars Goldmanis, DBS valdes loceklis Edmunds Ozolnieks, auto eksperts Normunds Avotiņš, SEB līzinga pārstāvji Ģirts Belēvičs un Jānis Ģirnis, kā arī satiksmes psiholoģijas sertifikāta īpašniece Daina Voita.

Konkursu organizē apdrošināšanas sabiedrība “BALTA”, LR Satiksmes ministrija, SIA “Drošas Braukšanas Skola” un SIA “SEB līzings.” Tā mērķis ir uzlabot kopējo satiksmes drošību Latvijā. Konkursā varēja pieteikties jebkurš Latvijas uzņēmums ar vismaz 10 spēkratiem.