Kurbads ielīgo Jāņus

Latviskās tradīcijās un greznos tautas tērpos piektdienas pēcpusdienā automašīnu transporta kompānijas “Kurbads” darbinieki ar ģimenēm ielīgoja Vasaras saulgriežus.

Līgo danči un dziesmas, pucēšanās tautas tērpos, siera vārīšana un vainagu pīšana ir neatņemama uzņēmuma tradīcija, visiem kopā svinot Vasaras saulgriežus. Folkloriste Inese Krūmiņa bija sarūpējusi plašu programmu klātesošajiem – vīri trenēja savas karavīra prasmes loka šaušanā, gan arī cirvja un lāpu mešanā, radot unikālu rituālu, kas aizbiedē prom tumsas spēkus, bet daiļā dzimuma pārstāves pina vainagus un vārīja sieru. 

Šogad bija īpaši sīva konkurence par pasākuma gaidītāko momentu – apbalvošanu par krāšņāko tērpu. Īpaša žūrija ilgi diskutēja, līdz vienojās par uzvarētājiem pasludināt “Kurbads” loģistikas daļas vadītāju Kristīni Rīmeni un servisa vecāko mehāniķi Andri Matesoviču. Lustīgu ielīgošanu nevar iedomāties bez klātesošo Jāņu godināšanas. Šogad veseli seši Jāņi tika sumināti. Lai tiktu pie dāvanas, Jāņiem bija kārtīgi jāizdancina meitas. Šis uzdevums arī godam tika paveikts. 

Liels paldies Inesei Krūmiņai un viņas komandai par lielisku ielīgošanas pasākumu, radot patiesu Līgo svētku sajūtu uzņēmuma darbiniekiem!

Līgo!