Kurbads izvēlas Volkswagen ID.3 1ST

Mēs ejam līdzi laikam un izvēlamies elektroauto Volkswagen ID.3. Arī mēs savā ikdienā cenšamies ieviest dabai draudzīgākus paradumus – šķirojam atkritumus, izvēlamies otrreiz pārstrādātus materiālus un tagad arī auto mums ir elektroauto.  Līdz ar to, elektroauto izvēle mums bija pašsaprotams lēmums.

Automašīnas dizaina idejas autors un realizētājs ir mūsu uzticamais mākslinieks Alfreds Paulausks. Pateicoties Alfredam, pa Rīgas ielām brauksim videi draudzīgi un ar šiku.
“Cilvēki no malas pat neaizdomājās, ka automašīnas virsbūve nepavisam nav plakana, tā drīzāk ir sfēra nevis kubs un ir krietni jāpalauž galva par to, kā panākt, lai katrs dizaina elements atrastos tieši tur, kur tam būtu jāatrodās un rezultāts dzīvē izskatītos tā pat, kā maketā. Šoreiz uztraucoties par termiņiem ņēmu talkā vēl divus pieredzējušus līmētājus, kuriem ievilkt mašīnu līmplēvē ir tik pat ierasti, kā no rīta ievilkt biksēs kājas. Tāpēc man atlika tikai pievienoties, vadīt un baudīt procesu, kad tiek nolīmēta detaļa aiz detaļas un mana ideja soli pa solim realizējās dzīvē tieši tā, kā es to biju paredzējis,” par automašīnas aplīmēšanas procesu stāsta Alfreds.

Uz automašīnas saņemšanas pasākumu Volkswagen Latvija bija devies Kurbads loģistikas daļas vadītājs un valdes loceklis Toms Hartmanis. Emocijas noņemot automašīnas pārklāju bija patiesākas par patiesu. Pati automašīna, Volkswagen ID.3  Kurbads loģistikas centrā jau atradās pāris nedēļas, bet ar Alfreda dizainu to bija redzējuši tikai Volkswagen darbinieki.

Priecājamies par jauno un pievilcīgo Kurbads auto!
Lai ilgi ripo!