Kurbads jauno ekspeditoru instruktors Māris – Latvijas minirallija vicečempions!

Novembra noslēdzošajā nedēļas nogalē,27. un 28. novembrī, tika noslēgta 2021. gada minirallija sezona, kurā startēja arī mūsu kolēģis – Kurbads autovadītājs- ekspeditors Māris.

Piektais minirallija posms dalībniekus pārsteidza nesagatavotus! Pēc sestdien aizvadītajiem nakts posmiem, svētdienas rīts ieviesa korekcijas – trasi klāja balta sniega kārta!Braucējiem bija sagatavoti 10 ātrumposmi, šoreiz divās trasēs – sporta kompleksā “333” un Biķernieku kompleksajā sporta bāzē. Uz starta kopā stājās 115 rallija ekipāžas.

 

Māra komentārs par noslēdzošo sezonas posmu:

Līdz šim, sezona bija notikumiem bagāta, pēdējais posms nebija izņēmums. Sestdien, pierakstot trasi, spriedām, ka plāns, braukt ar vasaras riepām nostrādās, tomēr – tā nenotika. Pamostoties svētdienas rītā, situācija bija skaidra – ir -2 grādi un viss ir balts. Jaunās vasaras riepas var atstāt mājās. Lai kaut cik pielāgotos izaicinājumam, nācās izmantot vienīgās pieejamās mīkstā sastāva riepas, kas paredzētas ledum.

 

 

Jau no pirmā ātrumposmā bija skaidrs, ka šīs riepas šim segumam (slapjš asfalts, sniegs) nav piemērotas. Tā arī turpinājām atlikušo dienu – ar lielām pūlēm noturēt automašīnu uz ceļa. Šāds temps nodrošināja mums 5-7.vietu. Līdz pieļāvām kļūdu – nonesām metāla žogu, no kura bija izveidots roteris. Rezultātā tika piešķirts 30 sekunžu sods, kas mūs novirzīja uz 8.vietu. Finišā uzzinājām, ka pirms LK10 esam pabraukuši zem karogiem, kas nozīmē, ka par 3 minūtēm esam apsteiguši savu kontroles laiku. Par to saņēmām vēl 3 minūšu sodu.

 

Rezultātā, savā klasē palikām absolūti pēdējie. Lai gan posms ar to arī noslēdzas, tomēr, kopvērtējuma rezultāti vēl nebija skaidri. Sākām rēķināt! Noslēdzošajā posmā 4WD Rookie klasē bija tikai 12 dalībnieki un bez punktiem nepalika neviens – 4 punkti kabatā.

LĪDZ AR TO, ŠAJĀ SEZONĀ – VICEČEMPIONU TITULS IR IZCĪNĪTS GODAM!

Šī sezona deva iespēju vēl vairāk saprast, kas ir mana sirdslieta, kā arī to, ka ar pareizo pieeju, attieksmi un atbalstu ir iespējams sasniegt labākus rezultātus! Paldies Kurbadam par atbalstu!

 


 

Automašīnu transporta un loģistikas uzņēmums Kurbads klientiem piedāvā rallija, rallijkrosa un citu sporta automašīnu transportēšanu!