Kurbads komanda “Auto 2023” izstādē Ķīpsalā

Ar apņemšanos iepazīstināt un izglītot plašāku auditoriju par Kurbads detailinga centra un Kurbads kravas auto servisa sniegtajiem pakalpojumiem, arī šogad Kurbads komanda piedalījās lielākajā un krāšņākajā autonozares izstādē Baltijā – Auto 2023.

Trīs dienu izstādē Kurbads komanda sniedza apmeklētājiem detalizētu informāciju par saviem pakalpojumiem, īpašu uzmanību pievēršot tieši automašīnu pretrūsas apstrādei. Neskatoties uz to, ka pakalpojums ir pietiekami plaši pazīstams, daudziem izstādes apmeklētājiem joprojām bija jautājumi par pakalpojuma lietderību, pašu apstrādes procesu un garantiju. Kopumā šī apstrāde ir ļoti ieteicama tiem, kas vēlas saglabāt sava auto vērtību un nodrošināt maksimālu aizsardzību pret rūsu. Antikorozijas apstrāde ieteicama gan jauniem, gan jau vecākiem auto, tos attiecīgi sagatavojot pirms apstrādes. Jauniem auto tiek piešķirta 16 gadu garantija, kas klientiem nodrošina ilgtermiņa sirdsmieru.

Izstādē vizuālam paraugam tika izstādīts jauns Ford Raptor, kam veikta pretrūsas apstrāde un, kas ar auto pacēlāja palīdzību, tika pacelts. Apmeklētāji spēja brīvi piekļūt automašīnai un apskatīt auto pēc antikorozijas apstrādes.

Vēl viens pakalpojumu komplekss, ko Kurbads detailinga komanda prezentēja izstādē, bija auto keramikas apstrāde, kas paredzēta, lai aizsargātu automašīnas virsbūvi no mikrobojājumiem un virsmas hidrofobam. Keramikas pārklājums nodrošina arī papildus aizsardzības slāni automašīnas krāsojumam, kas palīdz saglabāt auto izskatu un vērtību laika gaitā. Prezentēti tika arī Gtechniq keramikas produkti.

Vizuālam paraugam tika demostrēts Ford Mustang 5.0 V8 auto modelis, kam tika veikta pilna keramikas apstrāde – virsbūvei, logiem, plastmasām, diskiem, auto salonam un krēsliem.

Savukārt Kurbads kravas auto serviss komanda sniedza detalizētu informāciju par saviem pakalpojumiem, īpašu uzmanību pievēršot tieši pakalpojumu daudzveidībai, kas pieejama Kurbads servisa centrā.
Kurbads kravas auto serviss nodrošina visaptverošu pakalpojumu klāstu kravas automašīnu īpašniekiem, tostarp apkopes, remonta un diagnostikas pakalpojumus, garantējot savu pakalpojumu kvalitāti un meistaru profesionalitāti. Ar apņemšanos nodrošināt izcilu servisu un klientu apmierinātību, Kurbads kravas automašīnu serviss tiek uzskatīts par vienu no labākajiem un modernākajiem kravas auto servisa centriem visā Latvijā.

Auto izstādē vizuālai apskatei tika prezentēts arī atjaunotais Kurbads kravas auto servisa komerctransporta Ford Transit busiņš. Dizaina autors ir mūsu ilggadējais mākslinieks Alfreds Paulausks, kas rada mākslu uz Kurbads autovedējiem jau no paša uzņēmuma pirmssākumiem.

Visas Kurbads komandas koncentrēšanās uz produktu un pakalpojumu prezentāciju skaidrā un kodolīgā veidā, pavisam noteikti, apliecina apņemšanos nodrošināt kvalitāti un klientu apmierinātību, kas ir ļoti svarīgi konkurētspējīgajā auto nozarē.

Kopumā izstādē piedalījās 166 dalībnieki no 9 valstīm. Un trīs dienu laikā Autoizstāde Ķīpsalā apmeklēja 28 638 interesenti.

Īpašu pateicību, Kurbads detailinga centrs izsaka uzņēmumam Gtechniq par atbalstu auto izstādē kā arī Inchcape par Ford Mustang un Ford Raptor auto eksponātiem.

Uz tikšanos nākamajā izstādē “Auto 2024 ” jau nākošajā gadā.