Kurbads komanda pārvar sevi Stipro skrējienā

Ikgadējā Latvijas brašāko cilvēku sacensībās  – Stipro skrējienā sava rakstura pārbaudi demonstrēja arī transportēšanas kompānijas „Kurbads” drosminieki, kas piedalījās komandas sacensībās elites grupā.

Kinopilsētiņas „Cinevilla” laukumā uzņēmuma krāsas aizstāvēja Linda Leimane, Kristaps Rukmanis. Rinalds Osis un Edgars Krievāns. Viņiem visiem ir iepriekšējā gada pieredze, kad laika apstākļi nelutināja, tāpēc šogad sagatavošanās bija daudz nopietnāka.

Šogad organizatori bija parūpējušies par papildus šķēršļiem. Neziņa par gaidāmo mazliet satrauca komandas līderi Edgaru Krievānu: „Esmu labi sagatavojies, bet pamazām sāk parādīties drebulītis,” viņš neilgi pirms starta atzina. Kristaps Rukmanis gan bija īss un konkrēts „vienmēr gatavs”.

No aptuveni 100 komandu lielā skaita „Kurbads” uzrādīja ļoti labu rezultātu un visi kā komanda šķērsoja finiša līniju kā 56. ātrākā vienība ar lielu apņēmību nākamgad vēl vairāk uzlabot savu sniegumu. “Ar komandas darbu esmu apmierināts. Reālāko mērķi – apsteigt HK “Kurbads” komandu esam izpildījuši, par ko ir liels gandarījums.”

Jāpiebilst, ka 10 dalībnieki no visiem skrējējiem tika nogādāti slimnīcā, kas tikai apliecina pasākuma sarežģītību. Arī Rinalds Osis guva nelielu potītes izmežģījumu, tomēr nodemonstrēja vīrišķību un paveica distanci līdz galam, neizslēdzot iespēju startēt arī nākamajās sacīkstes.

Līdz startiem nākamgad!