“Kurbads” komanda piedalās Mapon makšķerēšanas sacensībās

Transportēšanas kompānijas “Kurbads” darbinieki piektdien izmēģināja spēkus autoparku vadības un kontroles sistēmu uzņēmuma “Mapon” kausa izcīņā makšķerēšanā.

Vecumnieku novada, Valles pagasta atpūtas parkā “Makšķernieku paradīze” sacensību starts tika dots jau desmitos no rīta pēc svinīgās atklāšanas.

Kompānijas “Kurbads” krāsas aizstāvēja loģistikas speciālists Baltijas valstīs Toms Hartmanis un projektu vadītājs Renārs Valters.

“Uz sacensībām ieradāmies mazliet agrāk nekā paredzēts – bijām klāt jau septiņos no rīta, bet rosība sākās tikai ap deviņiem. Īsti nevedās gan ar zivju ķeršanu. Pieļauju, ka laika apstākļi nebija atbilstoši lieliem lomiem,” par komandas gaitām stāsta copēšanas entuziasts Renārs Valters.

“Neesmu piedalījies daudz makšķerēšanas sacensībās, bet pasākums bija organizēts pietiekami augstā līmenī – nebija neskaidrības un viss notika laikā. Diemžēl garantēt lielisku copi dalībniekiem ir ārpus rīkotāju spējām. Priecē, ka saņēmām balvu kā sacensību debitanti,” nosmej “Kurbads” komandas dalībnieks.

“Kurbads” izsaka pateicību “Mapon” komandai par uzaicinājumu piedalīties sacensībās.