Kurbads komandai lielisks sniegums Stipro skrējienā!

Ikgadējās Latvijas stiprinieku sacensībās Par Stipru Latviju „Stipro skrējiens 2016” jau trešo gadu pēc kārtas dalībnieku pulkā bija arī automašīnu transporta un loģistikas komanda KURBADS. Arī šoreiz spēki tika pārbaudīti stiprākajā grupā – elites komandu ieskaitē. Šogad pirmo reizi „Stipro skrējiens” norisinājās Ķeguma Motocentrs “Zelta Zirgs”, kas nozīmēja jaunus izaicinājumus iepriekšējo pasākumu dalībniekiem.

„Kurbads” komandas krāsas aizstāvēja Karīna Reinsone, Salvis Ozoliņš, Edgars Krievāns un Kristaps Rukmanis. Pateicoties lieliskam komandas darbam, „Kurbads” komanda 33 šķēršļus 9 km garajā trasē pārvarēja kā sestā ātrākā! Lielisks rezultāts vairāk nekā 90 komandu konkurencē. Smaidīgi, bet apņēmīgi komandas dalībnieki bija gatavi cīnīties par visaugstākajām vietām, jo iepriekš notika gatavošanās, kā arī ir iekrāta pieredze no iepriekšējiem gadiem. Mazliet bažas raisīja īsti vasarīgā diena – spilgta saule un patīkams karstums, kas šķēršļu pilnajā distancē būtu traucēklis. Iespējams, ka šis apstāklis tieši nāca par labu mūsu komandai.

Edgars Krievāns, komandas kapteinis, kurš sacensībās piedalījās jau ceturto reizi, stāsta: „Teikšu godīgi: Karīna mūs vilka uz priekšu! Uzdeva labu tempu un čaļiem nācās tik turēt līdzi, tik augsts rezultāts finišā ir fantastiski,” Edgars uzsver, ka galvenais bija turēties līdzi un visiem kopā. „Kad uz šādu skrējienu sanāk struktūrvienību vadītāji un izcīna sesto vietu starp sportistiem, es domāju, ka esam sasnieguši savus griestus un varam justies ļoti lepni!”

Sveicam mūsu brašuļus ar izcilu rezultātu!