Kurbads kompānija iemēģina 2017. gada BMW X5

“Inchcape”, oficiālais BMW automašīnu pārstāvis un “Kurbads” sadarbības partneris, sniedza iespēju izmēģināt jauno BMW “X5” uzņēmuma vadībai.

Testa braucienam tika izmantots 2017. gada BMW “X5” ar trīs litru dīzeļdzinēju (300 ZS) un astoņpakāpju automātisko ātrumkārbu.

“Kā autovadītājs esmu mierīgais un nesteidzīgais tips, tāpēc šajā testā īpašu uzmanību pievērsu komfortam un tehnoloģijām,” stāsta Mārtiņš Eglītis. “Lai gan jāsaka, ka arī ar dinamiku viss ir kārtībā – kad uz šosejas radās nepieciešamība apdzīt, BMW visu izdarīja lieliski un bez lieka uztraukuma vadītājam. Esmu pārsteigts arī par degvielas patēriņu – mazliet zem 9 litriem uz 100 km, manuprāt, ir pārsteidzoši maz šādai automašīnai.”

“Ļoti novērtēju BMW “Head-Up” displeja sniegtās priekšrocības – informāciju par atļauto ātrumu un ceļazīmēm, kas ir spēkā attiecīgajā ceļa posmā, kā arī navigācijas norādījumi galamērķa sasniegšanai. Uzskatu, ka tā ir ļoti laba sistēma, jo nav jānovērš skatiens no ceļa, turklāt displejs netraucē redzamību.”

“Ceļa posmu Rīga-Jelgava pazīstu labāk kā savu kabatu. Kad iegrimu pārdomās un tik cieši neturējos joslas robežās, sajutu stūres vibrāciju, kas bija mana pirmā iepazīšanās ar “Lane Change Warning” sistēmu. Laba fīča.”

“Pirmo reizi braucot ar šo auto, sanāca neliels kuriozs – līdz Olainei braucu tikai ar gabarītlukturiem, jo pēc apgaismojuma likās, ka tuvās gaismas ir ieslēgtas – tik spoži ir gabarītlukturi!”

“BMW “X5” ir apvidus automobilis, no kura paveras komandējošs skats uz ceļu un kas paredzēts braukšanai arī pa bezceļa segumiem. Šādos apstākļos neizdevās notestēt, bet kā ekvivalentu varēju izmēģināt Jelgavas bedrainās ielas, kur “X5″ bija lielisks. Bedres nejutu, gaita šādos apstākļos līgana un komfortabla – bauda braukt!”

Ļoti patika šīs dažas dienas ar BMW “X5”! Paldies “Inchcape”!