Kurbads – Labākais Darba Devējs Transporta Nozarē 2022

Kurbads – Labākais Darba Devējs Transporta Nozarē 2022

Svinīgā pasākumā 15. novembrī, Prezidenta pilī tika novērtēti Latvijas labākie darba devēji un pasniegtas Latvijas Darba devēju konfederācijas Gada balvas.
LDDK ir nacionāla līmeņa darba devēju pārstāvis, sociālekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai, kā arī organizācija pārstāv darba devēju intereses Saeimā.

 

“Apbalvoti tika darba devēji, kas ir ne tikai būtiska Latvijas ekonomikas sastāvdaļa, bet arī atbalsts saviem darbiniekiem nodrošinot mūsdienīgu un drošu darba vidi un apstākļus, vietējai kopienai un sabiedrībai kopumā” uzsver LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone.

 

Apbalvošanas ceremoniju klātienē apmeklēja Kurbads loģistikas daļas vadītājs un valdes loceklis Toms Hartmanis un personāla un kvalitātes vadītāja Sintija Bērziņa.
Toms Hartmanis uzsvēra, ka: ”Esam ļoti pagodināti dalīt skatuvi un telpu ar labākajiem citās nozarēs. Arī mums pēdējie gadi ir bijuši izaicinājumiem pilni, taču mērķtiecība un vērtības ir spējušas mūs noturēt uz pareizā ceļa, turpinot izaugsmi. Šī balva ir kā laba atziņa par paveikto, kas motivēs mūs rādīt piemēru arī nākotnē!”

Paldies par izteikto atzinību un augsto novērtējumu!

#labākaisdarbadevējs