Kurbads lustējas Oktoberfestā!

Velkot paralēles ar slaveno Bavārijas Oktoberfest, Kurbads aizvadītajā nedēļas nogalē turpināja ikgadējo tradīciju – uzņēmuma darbinieku un ģimeņu pulkā svinēt Oktoberfest pēc visām festivāla labākajām paražām, tradicionālo maltīti, alus baudīšanu un dejām šlāgeru pavadībā!

Sestdienas vakarā svinības sākās pēc Latvijas čempionāta spēles starp Kurbads un Zemgale/LLU komandām. Pirms tradicionālās Oktoberfest maltītes ar dažāda veida desām un šķovētiem kāpostiem, apmeklētājiem bija iespējas izslidoties Kurbads ledus hallē kopā ar ģimenēm.

Patērējuši enerģiju, lustētāji varēja baudīt “Labietis” Kurbads šķirnes alu un maltīti gastrobārā “Ūsiņš”, kas uz pasākumu bija piedzīvojos transformāciju, pārvēršoties par autentisku svinību vietu kādā no Bavārijas krogiem. Muzikālā ansambļa spēlēto vācu un latviesu šlāgeru laikā bija grūti nedoties uz deju grīdas vai vismaz šūpoties mūzikas ritmā.

Viena no vakara naglām bija alus ātrdzeršanas sacensības, kur norisinājās sīvs duelis starp uzņēmuma šoferiem Jāni Kārkliņu un Gintu Murevicu – abi teju vienlaicīgi pievarēja alus kausu. Profesionāla žūrija ilgi diskutēja un lēma, ka uzvarētāji bija vienlīdzīgi  un balvas ir pelnījuši abi!

Uz tikšanos nākamgad!