Kurbads nogādā automašīnas uz “BMW LAUNCH TRAINING RIGA 2019” pasākumu

No 19. līdz 22. novembrim sporta kompleksā 333 norisinājās Ziemeļeiropas “BMW PRODUCT LAUNCH TRAINING RIGA 2019″ pasākums, kurā vienuviet satikās visi Skandināvijas un Baltijas BMW automašīnu dīleri un izplatītāji. Automašīnu nogādāšana no Zviedrijas uz norises vietu tika uzticēta loģistikas kompānijai Kurbads.

Ar 40 dažādu klašu BMW automašīnām četru dienu garumā tika aizvadīti braukšanas treniņi profesionāli instruktoru vadībā. Apmācībās piedalījās vairāk nekā 300 dalībnieki no septiņām valstīm. Šādas apmācības Ziemeļeiropas reģionā pirmo reizi notiek ārpus Zviedrijas.

“Rīgas lielākās priekšrocības ir ģeogrāfiskā lokācija un lieliskā infrastruktūra – liela lidosta tuvu pilsētai, kvalitatīvas viesnīcas, arī 333 trase ir 30 min braucienā. Izcili piemērota vieta prezentācijas pasākumiem ir Hanzas Perons. Tie ir priekšzīmīgi apstākļi, lai uzņemtu ārvalstu viesus. Gribam pasākumu aizvadīt visaugstākajā līmeni, tāpēc izvēlamies tikai labākos servisa piedāvātājus,” par BMW aktivitātēm 333 kompleksā stāsta “BMW PRODUCT LAUNCH TRAINING RIGA 2019” organizatore Marta Kaktiņa.

“Viesi ir lielā sajūsmā par Rīgu un Latviju, te liels nopelns arī Kurbads kompānijai, kas autovadītāji savu darbu padarīja profesionāli un kvalitatīvi!”