Kurbads nogādā Pasaules kamaniņu čempionāta oficiālās automašīnas.

Siguldas trasē nedēļas nogalē noslēdzās 65. Pasaules čempionāts kamaniņu sportā, kur uz starta stājās vairāk kā 75 braucēji. Automašīnu transporta un loģistikas kompānija atbalstīja pasākumu, aizvedot un atvedot sacensību oficiālos transportlīdzekļus.

Sacensību organizatoru vajadzībām uz Siguldas trasi tika transportētas BMW X1, BMW X3, BMW X4, BMW X5 un BMW X6 automašīnas no “Kurbads” ilggadīgā sadarbības partnera “Inchcape BM auto”.

Gatis Smudzis, “Inchcape BM auto” mārketinga nodaļas vadītājs, bija ļoti apmierināts ar abu kompāniju sadarbību.

Transporta un loģistikas kompānija “Kurbads” regulāri atbalsta Latvijas skeletona un bobsleja izlases, nogādājot viņu ekipējumu uz sacensību norises vietām Eiropā. Tagad uzņēmums izpalīdz Pasaules kamaniņu sporta čempionāta organizatoriem.

Ilgi pirms Siguldas trasē bija ieradušās oficiālās amatpersonas, “Kurbads” jau bija nogādājis automašīnas.

Vīriešu sacensībās uzvaru izcīnīja Krievijas pārstāvis Semjons Pavličenko, bet ātrākā sieviete Siguldas trases līkločos bija vāciete Natālija Geisinbergere.

Brāļi Šici, Soču olimpiādes bronzas medaļnieki par Siguldas trasi saka, ka “šobrīd tā ir labākā pasaulē”. Latvijas lielākajai cerībai Pasaules čempionātā 6. vieta, kas ir augstākā vieta no valsts pārstāvjiem.

Latvijas komanda bija favorītu pulkā komandas stafetē svētdien, tomēr veiksme nebija mūsejo sabiedrotā, kā rezultātā tika izcīnīta 7. Vieta. 

“Kurbads” lepojas ar lieliski aizvadītu un noorganizētu pasākumu.

“Kurbads” ir lielākā automašīnu transporta un loģistikas kompānija Latvijā.