Kurbads nogādā pirmos Mink Campers klientiem

Kemperi uz autovedējiem

Pamanījām, ka uz mūsu autovedējiem nosēdušies mazi, dzelteni kukainīši. Tie, ir kompaktie un mūsdienīgie Mink Camper, kas aprīkoti ar visu vajadzīgo lieliskai atpūtai. Lai arī ārēji nelieli – mazajos lāses formas kemperos var atpūsties mūsdienīgs pāris ar bērnu. Kemperi piemēroti atpūtniekiem, kam ir svarīgi nevest līdzi visu iedzīvi, taču, lai ir pieejams pats nepieciešamākais. Tajos pieejama neliela virtuve ar vairākām USB pieslēguma vietām un plaša guļvieta, kas aprīkota ar Bose audio sistēmu un ekonomiskajām LED lampām. Guļot Skandināvu lina gultasveļā un sasedzoties siltajās ūdeles segās, pa jumta logu var skatīties zvaigznēs un izbaudīt mīļāko mūziku.

Kemperu transportēšana – https://youtu.be/QiO5xWHgOJA

Mink campers

 

Sniedz iespēju sakļauties ar dabu

Kemperus iecienījuši Ziemeļvalstu apceļotāji, jo tie ir piemēroti aukstajam klimatam un ir apsildāmi ar autonomo Webasto krāsniņu. Šobrīd tos var sastapt Skotijas ziemeļos, Skandināvijas valstīs un pat Islandē. Nākotnē kemperus noteikti varēs redzēt arī ne tikai uz  Eiropas ceļiem, bet arī visā pasaulē, jo šobrīd ļoti aktuāls ir “less is more” dzīvesveids.

Kurbads aurovedējs

 

Gatavi izaicinājumiem

Kurbads kā automašīnu transporta un loģistikas uzņēmums, esam gandarīti, ka varam piedalīties jaunu un neredzētu transportlīdzekļu pārvadāšanā. Papildus tam, novērtējam, ka Islandes uzņēmuma izstrādātie kemperi tiek ražoti Latvijā!  Prieks palīdzēt un saņemt brīnišķīgas atsauksmes:

“Liels paldies par lielisko Kurbads servisu un profesionalitāti. Mūsu pirmie kemperi ir devušies ceļā pie klientiem. Lai šoferītim labs ceļa vējš. Paldies un jaukas jums brīvdienas.“ Cieņā, Andra Zvirbule, “Mink Campers” ražošanas daļas vadītāja.

Kurbads autovedējs