Kurbads nosvin 19 gadu jubileju karstos salsas ritmos

Mierīgā septembra novakarē automašīnu transporta un loģistikas kompānija „Kurbads” nosvinēja savu 19 gadu jubileju. Saīsinātās darba dienas beigas patīkamās un omulīgās sarunās aizvadīja „Kurbads” kolektīvs, mielojoties ar gardiem ēdieniem un dzērieniem.

Galvenā pasākuma nagla bija salsas dejotāju Ievas Kemleres un Rolanda Šteinberga uzstāšanās, kuri gan rādīja eksotiskus priekšnesumus, gan apmācīja „Kurbads” kolektīvu ar salsas pamatkustībām. Karstie Latīņamerikas deju soļi ļāva ar milzu smaidu sejā izkustēties klātesošajiem, kā arī iemācīties kaut ko jaunu.

No kompānijas „Kurbads” dibināšanas ar uzņēmumu joprojām kopā ir Andis Pikāns un Anatolijs Vasiļjevs, bet loģistikas daļas vadītāja Kristīne Rīmene ar 17 gadus ilgu stāžu noslēdz šo trijnieku. Augstāko izglītību Kristīne ir ieguvusi žurnālistikā, mācoties kopā ar tādiem sabiedrībā zināmiem cilvēkiem kā Armands Puče, Rolands Tjarve un Ilmārs Znotiņš. „Man mēdz jautāt kā tik ilgi ir izdevies nostrādāt vienā uzņēmumā? Atbilde ir vienkārša – jāstrādā ir no sirds un ar galvu. Tā ir arī visas kompānijas filozofija. Anda uzstādītā latiņa ir ļoti augsta, kas arī ļauj „Kurbadam” attīstīties. Atceros, ka uzņēmuma pirmssākumā mums „Volvo Trucks Latvia” piedāvāja pirkt jaunu autovedēju un mums ar Andi tas likās kas neiespējams, bet „Kurbads” bija pirmais loģistikas uzņēmums Baltijā, kas nopirka jaunu autovedēju ar „Kassbohrer” pārvadāšanas iekārtu.”

Kristīne arī uzsver kompānijas kolektīva saliedētību: „Kurbadā mums bieži notiek team building pasākumi, kā arī ikgadējais laivu brauciens, kas ļauj ar kolēģiem izveidot ciešas saites un patīkamu darba atmosfēru.” Kas loģistikas daļas vadītājai patīk savā darbā? „Katra diena ir citādāka, nevar ieslīgt rutīnā. Ir vislaik jāpilnveidojas un jāapgūst jaunas zināšanas. Manos studiju gados par tādu loģistiku neviens nezināja. Laikam ejot viss ir ļoti attīstījies. Lielas problēmas mēdza būt līdz 2004. gadam, kad pat uz Igauniju aizbraukt nebija viegli un bija jākārto muitas formalitātes. Traki bija arī sākumā, kad nebija interneta un mobilo telefonu – kā šoferis aizbrauc reisā, tā gandrīz visi kontakti pazūd. Tehnoloģijas un iespējas iet uz priekšu, nevar atslābt,” savā pieredzē un atmiņās dalās Kristīne.

„Kurbads” ir vadošā autotransporta un loģistikas kompānija Baltijā un nedomā apstāties pie sasniegtā, bet ir gatavs iekarot jaunas virsotnes.