Kurbads par aktīvu atpūtu!

Patīkami pavasarīgos laika apstākļos sestdien Jaunpiebalgas novadā norisinājās ikgadējais aktīvās atpūtas pasākums – Vanagkalna slēpojums, kurā piedalījās liels daudzums ziemas sporta veida entuziasti. Par to, lai ašākie mājās nedotos bez balvām, parūpējās transporta kompānija „Kurbads”.

Lai arī transports un automašīnas vairāk asociējas ar stipro dzimumu, kompānija bija sagādājusi īpašas balvas ātrākajai slēpotājai un jaunajām censoņām līdz 10 gadiem, kas spēs pieveikt visu distanci.

Pirms slēpošanas festivāla bija bažas, vai būs gana daudz sniega, termometra stabiņa atzīmei sniedzoties krietni virs nulles, tomēr organizatori savu darbu paveica tā, lai visi būtu apmierināti. „Mēs organizējam Festivālu, nevis pasaules kausu biatlonā”, saka viens no idejas autoriem Raimonds Dombrovskis.

„Kurbads” ne tikai atbalstīja slēpošanas pasākumu, bet arī aktīvi piedalījās – valdes loceklis Mārtiņš Eglītis ar ģimeni un Lāsma izbaudīja sestdienu aktīvā atpūtā pa gleznaino Jaunpiebalgas apvidu pāri Piebalgas pakalniem.

Visveiklākais slēpotājs 15 km garajā distancē izrādījās Matīss Valdbergs no Inešiem, kas distanci veica 42 minūtēs un 15 sekundēs. Dāmu konkurencē uzvaras laurus plūca Arja Nuolioja no Somijas.

Vanagkalna slēpojumā piedalījās vairāk kā 400 aktīvās atpūtas piekritēju dažādās vecuma grupās, sacensībās bija arī viesi no Vācijas un Somijas.

Pasākuma rīkotāji un loģistikas uzņēmums „Kurbads” saka paldies visiem dalībniekiem un cer uz satikšanos nākamā gada slēpojumā!

Transporta un loģistikas kompānija „Kurbads” ir lielākais automašīnu pārvadātājs Latvijā. Kompānija šogad svinēs 20 gadu jubileju.