Kurbads par darbinieku izaugsmi, attīstību un pilnveidošanos. ECG Academy

Uzņēmums Kurbads ir par darbinieku izaugsmi, attīstību un pilnveidošanos. Ļoti lepojamies, ka varam palīdzēt darbiniekiem virzīties uz priekšu viņu karjerā. Šoreiz uz ECG akadēmiju devās, nu jau piektais uzņēmuma Kurbads pārstāvis, mūsu loģistikas speciālists, – Brencis Pēteris Eglītis.

ECG akadēmija — pats kurss ietver aptuveni 24 apmācību dienas, kas sadalītas 5 moduļos dažādās Eiropas valstīs, ļauj papildus lekcijām un konferencēm, apmeklēt arī ražotnes, ostas un loģistikas centrus.

“Zaļā” iniciatīva un ilgtspējīga attīstība kā viena no vadlīnijām pirmajā modulī –  kā arī daudz interesantu runātāju, no dažādām nozares pārstāvjiem (auto ražotāji, kuģu līniju un ostu pārstāvji, dzelzceļa loģistikas un autotransporta pārstāvji) un analīze par esošo un turpmāko autotransporta nozari kopumā.

Uzņēmums Kurbads arī lepojas ar to, ka ir verificēts ilgtspējas programmā. Nesenie ieguldījumi alternatīvos enerģijas avotos un pastāvīgi atjauninājumi mūsu vides politikā liecina par mūsu apņemšanos īstenot zaļās iniciatīvas.

“Šī gada ECG Academy kursa pirmā tikšanās Kopenhāgenā aizritējusi un redzēts/dzirdēts patiešām daudz.

Galvenā ievirze vērsta uz inovāciju FVL (Finished vehicle logistics) jomā. Tā kā nozare ir ļoti plaša (ceļa/dzelzceļa/kuģu transporta u.c.), tad attīstība un izmaiņas notiek lēni, adaptācijas procesi aizņem daudz laika. Attiecīgi 3 lekciju dienas tika pavadītas padziļināti iepazīstoties ar dažādām FVL transporta apakšnozarēm, to priekšrocībām/trūkumiem, kā arī pielietojumu FVL jomā. Tā pat arī ievads inovāciju menedžmentā, kas attīstot iemaņas palīdz radīt un izmantot inovatīvas idejas, lai padarītu FVL procesus efektīvākus, ātrākus, caurskatāmākus un dabai draudzīgākus.

Apmācību laikā tika apmeklēts arī auto termināls Copenhagen/Malmo ostā (Malmes pusē), kas ir lielākais auto transporta termināls Skandināvijā. Teritorijā saimnieko Toyota Skandināvijas/Baltijas atzars, kā arī Axess Logistics. Kopējā termināla teritorija 800 tūkst. m2, kas ļauj uzņemt līdz 40 tūkstošiem auto vienību. Iespaidīgi redzēt operācijas tik lielā teritorijā, kas tāds līdz šim nebija redzēts.

Nākamā tikšanās plānota Brēmenē, Vācijā, decembra sākumā” – stāsta Brencis Pēteris Eglītis.

Vairāk par apmācībām lasāms: https://www.ecgassociation.eu/activities/education/ecg-academy/