Kurbads pārstāvji tiekas ar ECG – Association of European Vehicle Logistics

Februāra sākumā kompānijas Kurbads un KO pārstāvji Renārs Slesarčuks un Patrīcija Pikāne – Čalpa devās komandējumā uz Belģijas galvaspilsētu Briseli, lai tiktos ar ECG (Association of European Vehicle Logistics) direktoru Mike Sturgeon.

Sarunas galvenais mērķis bija saprast šī brīža aktualitātes transporta un loģistikas sektorā un nozares stratēģiju ražošanas apjomiem atgriežoties pie iepriekšējajiem apjomiem. ECG pēdējos divus gadus savu darbību organizēja attālināti, tāpēc bija interesanti uzzināt kāds ir tālākais darbības plāns, Eiropas valstīm mazinot Covid-19 ierobežojumus. Svarīgi bija arī iepazīstināt ar mūsu Vācijas uzņēmuma darbības virzienu, galvenajiem mērķiem un kvalitātes standartiem.

Mike Sturgeon atzinīgi novērtēja Kurbads un KO mārketinga pasākumus sociālajos tīklos un mākslinieka Alfrēda Paulauska dizainus uz mūsu autovedējiem. Jau drīzumā gaidāma ECG klātienes konference Barselonā, pēc kuras varēsim dalīties ar plašāku un konkrētāku informāciju par nozares aktualitātēm.