Kurbads pārstāvji piedalās “Volkswagen Trek kausa” sacensībās

Pārsteidzoši liels skaits veselīga dzīvesveida piekritēju pulcējās sestdien 7. jūnijā uz „Volkswagen Trek kausa” riteņbraukšanas sacensībām.  Arī vairāki Kurbads darbinieki piedalījās kalnu divriteņu maratonā ap Burtnieku ezeru, startējot zem „Moller Baltic Import” komandas karoga.

Kurbads un „Moller Baltic Import” sadarbojas jau vairāku gadu garumā – tiek nodrošināta dīlera automašīnu uzglabāšana noliktavās un loģistika Baltijas valstīs.  Abu uzņēmumu partnerattiecības nebeidzas tikai ar biznesu, bet ir kopīgas arī darbinieku atpūtā. Vienojošais faktors šoreiz ir abu kompāniju mīlestība pret velobraukšanu, kas vainagojās ar startēšanu vienā komandā kalnu divriteņu velomaratonā.

Pateicīgie laika apstākļi velobraucējiem un Vidzemes gleznainie skati ap Burtnieku ezeru nodrošināja kalnu velosipēdu sacīkstes. Kurbads pārstāvji piedalījās 48 km garajā pusmaratona distancē, kuru ar kopības sajūtu un savstarpējiem uzmundrinājumiem izdevās sekmīgi pievarēt.

Vislabāko rezultātu no „Moller Baltic Import” komandas sasniedza Zigmārs Ezerietis, kurš finišēja 107. vietā, distanci pievarot stundā un 54 minūtēs. Ātrākais Kurbads iekšējās sacensībās izrādījās automašīnu pirmspārdošanas un sagatavošanas daļas vadītājs Māris Kučinskis – 137. vieta. Kristaps Rukmanis ierindojās 189.pozīcijā, bet Raitis Tučs un Indars Žebeks ieņēma vietas trešā simta pašā sākumā – attiecīgi 201. un 204. vieta teju trīssimt dalībnieku konkurencē.

„Baigi labi gāja. Grūtākais posms bija trakās grantis, gribējās mazliet vairāk meža posmu,” īsu komentāru par sacīkstēm sniedz izturīgākais un pieredzējušakais Kurbads pārstāvis Māris Kučinskis, kuram šīs bija jau trešās sacensības. Ļoti apmierināts ar savu debiju riteņbraukšanas sacensībās ir Kristaps Rukmanis: „Smagi, bet pirmajām divriteņu sacensībām labas ugunsiesvētības. Visgrūtāk gāja smiltīs un dubļos meža vidū. Pāris reizes sanāca nokrist, bet stipri nesasitos. Bez šaubām, turpināšu braukt arī turpmāk!”

Jāpiebilst, ka vairākiem Kurbads velosipēdistiem šīs bija pirmais kalnu divriteņu velomaratons, kas būs lielisks atspēriena punkts un arī personiskā latiņa turpmākajām sacīkstēm, kā arī stimuls pašiem piekopt aktīvāku un veselīgāku dzīvesveidu arī ikdienas gaitās.

„Moller Baltic Import” komandā startēja:

Māris Kučinskis

Kristaps Rukmanis

Indars Žebeks

Raitis Tučs

Agnese Fogele

Zigmārs Ezerietis

Raitis Radziņš

Ēriks    Piņķis

Ilze Zemmere

Ruslans Vlasjuks

Lauma Uzija