“Kurbads” pārstāvji testē jaunākos Mercedes-Benz spēkratusn

Trešdien, 12. oktobrī “Kurbads” pārstāvji Biķernieku trasē izbaudīja Mercedes-Benz jaunākos meistardarbus un pilnveidoja braukšanas meistarību “Star Experience Roadshow” pasākuma ietvaros. 

Pasākumu rīkoja “Domenikss”, Daimler Mercedes-Benz ģenerālpārstāvis Latvijā. “Domenikss” ir automašīnu transporta kompānijas “Kurbads” sadarbības partneris.

“Star Experience Roadshow” dalībnieki tiek sadalīti 4 grupās, kas Vācijas instruktoru pavadībā iepazīst Mercedes-Benz jaunāko automašīnu tehnoloģijas, braukšanas īpašības, izsmalcinātību un komfortu stūrēšanas laikā.

Tika demonstrētas drošības un komforta sistēmas, piemēram, automobilis pašrocīgi apstājas pirms gājēja vai pēkšņi priekšā izbraukušas mašīnas. Tika aizvadīts īss braukšanas kurss, kurā dalībniekus iepazīstināja ar bremzēšanas īpatnībām avārijas situācijā. Lai arī Mercedes-Benz automašīnu apstāšanās spēks un kvalitāte ir augstā līmenī, tomēr instruktori uzsver – tehnoloģijas palīdz vadītājam, bet negarantē pilnīgu izvairīšanos no satiksmes negadījumiem.

Neatņemama Mercedes-Benz koncerna sastāvdaļa ir tās AMG sporta automašīnu divīzija. AMG C63, GT, CLA un A45 modeļi bija pieejami, lai iepazītos ar šo sporta auto apbrīnojamo dinamiku, bremzēšanas īpašībām un saķeri Biķernieku trases līkločos.

Paldies “Domenikss” par uzaicinājumu un iespēju iepazīties ar Mercedes-Benz jaunākajiem meistardarbiem!