Kurbads pārvadā Pasaules rallijreida čempionāta spēkratus

Automašīnu transporta kompānija “Kurbads” nogādājusi krievu komandas “G-Force Motorsport” sacīkšu spēkratus uz daudzdienu rallijreida “Italian Baja 2016” sacensībām Itālijā.

Sanktpēterburgā bāzētā komanda “G-Force Motorsport” pašu spēkiem uzbūvējusi rallijreida sacensībām paredzētas automašīnas. “G-Force Proto New Line” prototipam, kas atbilst T-1 klases prasībām, absolūti nekādas grūtības nesagādā dziļu tuksneša smilšu, Sibīrijas sniega kupenu vai upju pārvarēšana. Prototipa būves pamatprincips – automobilis veidots ap ekipāžas darba vietu, lai būtu nodrošināts maksimāls pilotēšanas komforts un lai automašīnai varētu vienkārši veikt nepieciešamos remonta darbus kaujas apstākļos.

“G-Force Proto New Line” prototipa maksimālais ātrums ir virs 200 km/h, bet līdz 100 km/h tas ieskrienas piecās sekundēs. 8,4 litru dzinējs ar 400 ZS lielu jaudu un 900 Nm griezes momentu spēj tikt galā ar jebkuriem bezceļa pārbaudījumiem. Bet īpaši garo distanču pārvarēšanai sacensību režīmā automobilim ir uzstādīta 500 l ietilpīga degvielas tvertne.

“G-Force Motorsport” ir viena no retajām komandām, kas uz pasaules rallijreida skatuves spēj sekmīgi cīnīties ar lielajām rūpnīcas komandām, izcīnot vairākas uzvaras “Baja Rally Raid” Pasaules kausa posmos. Boris Gadasins, komandas vadošais pilots ir astoņkārtējs Krievijas čempions un neskaitāmu starptautisku rallijreidu uzvarētājs.