“Kurbads” piedalās “FBO RIGA” aviācijas centra atklāšanā

Otrdien, 8. septembrī, svinīgā ceremonijā tika atklāts jauns biznesa aviācijas centrs starptautiskajā lidostā “Rīga”.

Transporta un loģistikas kompānijas “Kurbads” sadarbības partneris SIA “Baltijas sporta auto”, kas ir oficiālais Porsche  importētājs Latvijā, piedalījās aviācijas centra atklāšanā, izstādot klientiem piedāvātās automašīnas.

Prezentācijas vajadzībām “Kurbads” veica transportēšanas pakalpojumus 12 Porsche spēkratiem uz lidostu no dažādām atrašanās vietām, kā arī nodrošināja ekskluzīvo automobiļu pirms izstādes sagatavošanu. Automašīnu klāsts ir tiešām iespaidīgs – 911 GT3, Macan S Diesel, Cayman GTS, 911 GTS, 911 Turbos S, Panamera 4 un 4S, Cayenne Turbo S un Cayenne S E-Hybrid.

Jaunā aviācijas centra izbūvē investēti 12,5 miljoni eiro, un tas būs viens no vērienīgākajiem un modernākajiem šāda veida centriem Baltijā un Skandināvijā.

“FBO RIGA” ir izveidota moderna biznesa aviācijas termināļa ēka 1200 kvadrātmetru platībā, apsildāms angārs 8400 kvadrātmetru platībā, perons ar stāvvietām biznesa lidmašīnām un helikopteru laukums. Kopējā teritorijas platība ir 12 tūkstoši kvadrātmetru.

Darbības pirmssākumos, 2000. gadā, operatīvajā holdingā “Flight Consulting Group”, kurā iekļaujas arī “FBO RIGA”, bija tikai divi darbinieki. 2015. gadā uzņēmumu grupā strādā vairāk nekā 70 cilvēku, bet atverot un pilnībā noslogojot jauno centru, uzņēmums plāno trīs gadu laikā nodrošināt ar darbu vēl 60 cilvēkus.