Kurbads piedalās filmas tapšanā par basketbola komandu “TTT”.

Transporta un loģistikas uzņēmums Kurbads atbalsta Dzintara Dreiberga jaunāko filmu “Tīklā. TTT leģendas dzimšana”, nodrošinot vēsturisko transportlīdzekļu transportēšanu. Vēsturiskā drāma vēsta par 20. gadsimta izcilāko sieviešu basketbola komandu “TTT”. Filmas mērķis ir izglītot, iedvesmot un emocionāli iesaistīt skatītājus visā Latvijā, lai kopīgi veidotu spēcīgu un uz nacionālajām vērtībām balstītu tautas identitāti.

 

Patriotisms ir uzņēmuma Kurbads pamatu pamats. Esam zināmi ar Latvijas nacionālās identitātes saglabāšanu un mūsu senču dzīvesziņas sargāšanu, izgreznojot mūsu autovedējus ar tautas nacionālajiem varoņiem un spēka simboliem. Tāpēc esam ļoti gandarīti, ka filmas veidošanas komanda uzrunāja Kurbadu kā sadarbības partneri, lai piedalītos filmas tapšanā, lai nodrošinātu vēsturisku automašīnu piegādi uz un no filmēšanas lokācijām. Tas ir lielisks veids kā arī mums iesaistīties un atbalstīt Latvijas kultūras mantojumu, atverot arvien jaunas mūsu valsts vēstures lappuses un stiprināt nacionālo identitāti.


Filmas “Tīklā. TTT leģendas dzimšana” producente Inga Praņevska novērtē sniegto ieguldījumu filmas tapšanā. “Mēs priecājamies un esam pateicīgi, ka Kurbads mums palīdz izstāstīt lielus stāstus par Latviju. Jau strādājot pie filmas “Dvēseļu putenis” jutām, ka esam satikušies ar īstajiem – savējiem cilvēkiem. Esam vienoti pārliecībā, ka mums ir jālepojas ar latviešu sasniegumiem un jāciena latviskās vērtības. Kad jaunās filmas “Tīklā. TTT leģendas dzimšana” kadros vērosim autentiskos vēsturiskos spēkratus, tad zināsim, ka ar ļoti lielu atbildību un sava darba izpratni, tās no seno auto kolekcionāriem uz filmēšanas laukumu ir atvedis tieši Kurbads. Šī uzņēmuma ieguldījums nav loģistika vien – beigu beigās filmas skatītājiem tas ir ceļojums laikā un arvien tiek izgaismotas jaunas Latvijas vēstures lappuses”, par veiksmīgo sadarbību skaidro fimas producente I. Praņevska.

 

Kurbads loģistikas daļas vadītājs Toms Hartmanis: “Esam lepni, ka arī varam ceļot laikā un pieredzēt basketbola komandas “TTT” dzimšanu. Tas mums izdevās pateicoties filmas komandai, kura mūs uzrunāja, lai nodrošinātu to, kas mums padodas vislabāk – vēsturisko automobiļu transportēšanu. Tas bija ļoti atbildīgs uzdevums, kas jāveic ar īpaši lielu rūpību. Esam gandarīti, ka Kurbads vārds ir zināms ne tikai transporta nozarē, bet arī kultūras industrijā. Mūsu autovedēji nes Latvijas vārdu visā Eiropā un ārpus tās. Novēlam, lai arī filmas vēstījums dodas tik pat tālu un tālāk.”

 

Par filmu:


Filma “Tīklā. TTT leģendas dzimšana” ir par 20. gadsimta izcilāko sieviešu basketbola komandu, kurai līdz šim līdzīgas nav visā pasaulē. Komanda “TTT” iekļauta Ginesa rekordu grāmatā, jo 12 reizes pēc kārtas izcīnīja PSRS čempionāta zelta medaļas un 18 reizes uzvarēja Eiropas čempionvienību kausā, kas mūsdienās būtu pielīdzināma FIBA Eirolīgai. Filmas stāsts ir balstīts vēsturiskos notikumos par pēckara gadiem Padomju Latvijā un galveno varoni – latviešu basketbolisti un treneri, vienu no “TTT” zelta meitenēm – Dzidru Uztupi-Karamiševu.