Kurbads piedalās slēpošanas festivālā Vanagkalnā

Pēdējās nedēļās ziema Latvijā lutina distanču slēpošanas piekritējus, kas sestdien pulcējās uz ikgadējo slēpošanas festivālu Vanagkalnā, kur vairāk nekā 320 dalībnieku vidū bija arī transporta kompānijas “Kurbads” darbinieki.

Salvis Ozoliņš, “Kurbads” loģistikas speciālists un Jaunpiebalgas puses patriots, ieguva augsto divdesmito vietu absolūtajā vērtējumā un desmito savā vecuma grupā. “Bija ļoti fantastiska svētku atmosfēra, man šķiet, ka tādu iespējams sajust tikai Vanagkalnā, cilvēku pozitīvās emocijas, gleznainie dabas skati un lieliski sagatavota trase. Tā kā ikdienā cenšos slēpot trīs reizes nedēļā, tad 18 km distance grūtības nesagādāja, un ar sportisko rezultātu esmu apmierināts. Atsevišķs paldies Vitālijam no Riekstukalna par slēpju sagatavošanu!”. Salvis distanci pievarēja 56 minūtēs, neoficiālajā Jaunpiebalgas kategorijā ieņemot 3. vietu.

320 slēpotāju vidū bija atrodami arī Latvijā atzīti slēpotāji, festivāla uzvarētājs Aleksandrs Patrijuks un trešās vietas ieguvējs Daumants Lūsa vēl pavisam nesen kandidēja uz vietu biatlona izlases sastāvā Olimpiskajām spēlēm. Slēpojumā bija vairāk nekā 30 dažādu kategoriju, sākot ar pavisam mazajiem sniega pavēlniekiem līdz pat sporta profesionāļiem. Neiztrūka arī viesi no Lietuvas, Igaunijas un slēpošanas lielvalsts Norvēģijas.

Balvas atsevišķu disciplīnu brašākajiem slēpotājiem nodrošināja “Kurbads”. Pēc finiša dalībnieki varēja cienāties ar zupu no lielā katla un turpināt baudīt īstu ziemu un svētku atmosfēru.

Tiekamies nākamgad, bet gatavoties varam turpināt arī šogad – Vanagkalns ir atvērts jebkuram slēpošanas entuziastam.