Kurbads piedalās “Tallinn Truck Show 2023”

Lai gan kravas automašīnas parasti asociējas ar rūpniecisko un komerciālo darbību, tās var būt arī tehniski un vizuāli iespaidīgas. Tallinn Truck Show 2023 piedalījās smagās kravas automašīnas no visas Eiropas, kur pulcējās profesionāļi, kravas automašīnu entuziasti un automašīnu mākslas cienītāji.

Eksponātu vidū piedalījās arī Kurbada jaunākais autovedējs – Aleksandrs Laime. Leģendārais latviešu pirmatklājējs, pētnieks un piedzīvojumu meklētājs. Meklējot zeltu un dimantus, Laime kļuva par pirmo cilvēku pasaulē, kurš sasniedza un atklāja Eņģeļu ūdenskritumu Kanaimā, Venecuēlā. Tur viņš pirmo reizi ieradās 1942. gadā un apmetās tur uz dzīvi. Vietējo indiāņu vidū klīda leģendas par Laimes neticamo bagātību, un viņš bija pazīstams kā “dimantu karalis”…

“Kopš bērnības esmu liels smago automašīnu fans! Protams, šovs mani neatstāja vienaldzīgu. Šogad man tika dota tā iespēja aizbraukt ar mūsu jaunāko autovedēju Aleksandru Laimi priekšgalā un ieskatīties smago mašīnu kultūras aizkulisēs!” saka Kurbads autovadītājs Jakovs Kauškaļs.

Visi Kurbads autovedēji, kuru kabīnes rotā nozīmīgi varoņi, cīnītāji, leģendas un iedvesmojošas personības ir uzņēmuma lielākais lepnums – gan ikdienā, vedot klientu automašīnas plašajā pasaulē, gan īpašos pasākumos, kur varam dalīties interesantos stāstos un vienoties mākslā. Šogad esam saņēmuši atzinības balvu “Best of Tallinn Truck Show 2023” un esam pateicīgi par dalību un pozitīvām emocijām! Gatavošanās šovam bija atbildīgs process, kur lielu pateicību vēlamies izteikt mūsu māksliniekam Alfredam Paulauskam. Paldies visiem, kas izrādīja interesi, pienāca aprunāties un iegādājās arī sev kreklus ar Kurbada varoņiem. Mēs to novērtējam un tas noteikti dod papildus iedvesmu nākamajām radošajām idejām. Lai top!

#tallintruckshow2023 #truckshow #truckart #cars #art #theartofvehiclelogistics #trucks #kurbads #TallinnTruckShow