Kurbads piegādā jaunos Škoda Enyaq Coupe iV no rūpnīcas līdz “Arēna Rīga”.

Par sava veida tradīciju ir kļuvusi arī loģistikas uzņēmuma Kurbads dalība pasaules čempionātā hokejā un arī šogad Kurbads parūpējās par to, lai nodrošinātu veiksmīgu automašīnu Škoda “dalību” 2023. gada IIHF pasaules čempionātā hokejā.

Kā čempionāta oficiālajam sponsoram kopš 1993. gada – Škoda iesaistīšanās šajā prestižajā pasākumā ieņem īpašu vietu Čehijas hokeja entuziastu sirdīs. Uzņēmuma ilggadējā IIHF WM sponsorēšana ļāvusi Škoda pat iegūt vietu Ginesa rekordu grāmatā par “ilgāko galvenā sponsora goda saglabāšanu pasaules čempionāta sporta vēsturē”.

Gatavojoties čempionātam, Škoda, pasākuma organizatoriem kopumā nodrošināja 45 automašīnas. Atspoguļojot uzņēmuma apņemšanos nodrošināt ilgtspējīgus mobilitātes risinājumus, lielākā daļa piegādāto automašīnu bija vai nu elektriski, vai “plug-in” hibrīdauto. Tas labi saskan ar pieaugošo globālo uzsvaru uz oglekļa emisiju samazināšanu un pāreju uz videi nekaitīgākām transporta iespējām.

Der atzīmēt, ka šī gada hokeja čempionāts ir īpaša nozīmīga arī pašam uzņēmumam Škoda, plānojot atklāt savu jauno zīmola identitāti, 2023. gada IIHF pasaules čempionāts hokejā ir izcila platforma, kurā demonstrēt savu atjaunināto vizuālo identitāti, atspoguļojot tās attīstības vīziju un apņemšanos ieviest jauninājumus automobiļu nozarē.

Lai nodrošinātu savlaicīgu un efektīvu automašīnu piegādi un nodošanu čempionāta rīkotājiem, Kurbads nodrošināja 16 “Škoda Enyaq Coupe iV” transportlīdzekļu tiešu transportēšanu no Škoda ražotnes Čehijā uz Kurbads loģistikas centru Rīgā un tālāk, turnīra norises vietu “Ārēna Rīga”.

Kurbads detailinga centrā tika veikta 16 automašīnu PDI jeb pirmspārdošanas sagatavošana, lai nodrošinātu, ka tās ir perfektā lietošanas stāvoklī. Tika veikta automašīnas reģistrācija, izpakošana, plēvju noņemšana, mazgāšana un auto sagatavošana aplīmēšanai. Elektro auto uzlāde un nodrošināta vispārēja sagatavošana tūlītējai lietošanai. Kurbads spēlēja galveno lomu šo uzdevumu efektīvā pārvaldībā, nodrošinot, ka automašīnas ir gatavas lietošanai bez jebkādas kavēšanās.

“Auto 100 Latvijai” vadītājs Māris Jansons pauda sajūsmu, ka pēc tik īsa laika atkal ir iespēja uzņemt hokeja svētkus Rīgā un ar lepnumu nodod pasaules čempionāta hokejā organizētājiem 16 “Škoda Enyaq Coupe iV” automašīnas, kas nodrošina organizatoru un dalībnieku pārvietošanos visa pasākuma garumā.

Sadarbība starp Škoda, Kurbads un čempionāta organizatoriem apliecina kopīgu apņemšanos nodrošināt veiksmīgu un neaizmirstamu turnīra pieredzi visiem iesaistītajiem.