“Kurbads” rūpēsies par Latvijas prezidentūras automobiļiem

Otrdien, 6. janvārī, “BMW Group” un “Inchcape BM Auto” kā oficiālais Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē autotransporta pakalpojumu nodrošinātājs loģistikas uzņēmuma “Kurbads” teritorijā  nodeva prezidentūras rīcībā 230 automobiļus.

“Noslēdzot līgumu 1,5 miljonu eiro apmērā un lietošanā nododot dažādus transportlīdzekļus, “BMW Group” un “Inchcape BM Auto” ir sniedzis ievērojamu ieguldījumu Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē nodrošināšanai,” pauda ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).

Ar šiem transportlīdzekļiem jau šajā nedēļā notiekošajos augsta līmeņa pasākumos tiek pārvadāti gan valstu vadītāji, gan ārlietu ministri un delegāciju pārstāvji.

“Inchcape BM Auto” sadarbības partnerim transporta un loģistikas kompānijai “Kurbads” tika uzticēts uzdevums nogādāt automobiļus uz uzņēmuma teritoriju.

 Arī transportlīdzekļu uzglabāšana ir uzticēta kompānijai “Kurbads”.

Lai gan prezidentūras vairāk nekā 25 tūkstošus ārvalstu viesu aicinās izmantot galvenokārt sabiedrisko transportu, atsevišķu pasākumu nodrošināšanai būs nepieciešami individuāli autotransporta pakalpojumu risinājumi.

BMW modeļu gammā ietilpst BMW 3. sērijas “Gran Turismo”, 4. sērijas “Gran Coupé”, BMW 5. sērijas sedani un “Gran Turismo”, BMW 7. sērija, kā arī “BMW X4” un jaunā “BMW X6” modeļa apvidus automobiļi.

No 2015. gada 1. janvāra līdz 30. jūnijam Latvija pirmo reizi tās vēsturē uz sešiem mēnešiem kļūst par prezidējošo valsti Eiropas Savienības Padomē.