Kurbads saņem Bronzas kategorijas godalgu!

Automašīnu transporta un loģistikas uzņēmums Kurbads šogad pirmo reizi piedalījās Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā Ilgtspējas indeksā. Ilgtspējas indekss ir veidots kā praktisks rīks organizāciju darbības izvērtēšanai korporatīvās ilgtspējas un atbildības jomā ar mērķi palīdzēt tām augt un pilnveidoties.
Pirmais gads un jau Bronzas godalga – esam lepni! Datu apkopošana un uzņēmuma izvērtēšana konkrētai kategorijas atbilstībai tiek veikta 5 daļās – stratēģija, darba vide, tirgus attiecības, vide un sabiedrība.

“Ilgtspējas indekss nav sacensība, tāpēc tajā nav pirmās un pēdējās vietas. Tā kategorijas norāda vien uz to, cik tālu savā ceļā uz ilgtspējīgas, atbildīgas uzņēmējdarbības praksi ir konkrētā organizācija. BRONZAS kategorijas ieguvēji ir vēl pašā ceļa sākumā. Tie ir spēruši pirmos nozīmīgos soļus, lai publiski komunicētu savu praksi būtiskākajos jautājumos par ietekmi uz vidi, sabiedrību, darba vidi un tirgu, jo vēlas augt un attīstīties līdz ar laiku. Drosmīgs lēmums, kas, kā rāda pieredze, atmaksājas ar uzviju,” komentē Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja un Ilgtspējas indeksa koordinatore Dace Helmane.

Apliecinājumu par atbilstību BRONZAS kategorijai ieguva 10 organizācijas: “Baltic Candles Ltd.”, “Cognizant (GB) Limited filiāle Latvijā”, “Jelgavas Tipogrāfija”, Ķekavas novada pašvaldība, “Kurbads un Ko”, “Latvia Tours”, “LDz Loģistika”, “Narvessen Baltija”, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija, Saldus novada pašvaldība.

“Korporatīvajā vidē ilgtspēja jau sen nav modes tendence. Tas ir organizāciju dzīvesveids, kam ir ļoti nozīmīga ietekme gan uz to izaugsmi, gan sabiedrību, gan arī valsts un pasaules attīstību kopumā. Tāpēc pozitīvi vērtējams ir fakts, ka Latvijā aizvien vairāk organizāciju sāk domāt par ilgtspējīgu un atbildīgu uzņēmējdarbības praksi.”